Najnowsze oferty pracy

  • Koordynator Serwisu

    Bergerat Monnoyeur sp. z o.o.   Szczecin, Ul. Przyszłości 13    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    10 dni
    Zakres obowiązków: Zarządzanie całością procesu zleceń – oferty, obsługa klienta, obsługa zamówień; Koordynacja pracy zespołu Mechaników; Współpraca serwisowa z innym działami firmy: maszyny nowe i używane, wynajem; Dbałość o najwyższą jakość świadczonych usług serwisowych;
Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor Aftersales

Klient portalu Praca.pl
Warszawa
praca stacjonarna
3061 dni temu

Ogłoszenie numer: 889405, z dnia 2015-12-01

aktualnie zatrudni:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • odpowiedzialność za prawidłowe funkcjonowanie Serwisu Samochodowego
  • zarządzanie zespołem zorientowane na wyznaczone przez strategię firmy cele
  • ocena wydajności Serwisu oraz definiowanie celów serwisowych
  • optymalizacja jakości obsługi Klienta
  • podtrzymywanie procesów ISO, standardów VW
  • wdrażanie wewnętrznych programów zapewnienia jakości
  • planowanie i regularna kontrola wszystkich ekonomicznych wskaźników zapewniających pozytywny wynik pracy Serwisu
  • realizacja i przestrzeganie wyznaczonych standardów firmy
  • wdrażanie wyznaczonych celów, wsparcie i rozwój sprzedaży oraz działań marketingowych
  • aktywna analiza i wykorzystanie dostępnego potencjału rynku serwisowego
  • bezpośrednia praca coahingowa z podległym personelem
  • odpowiedzialność za rozwój kompetencji podległego zespołu
  • wdrażanie i prowadzenie polityki personalnej uwzględniającej: programy motywacyjne, lojalnościowe oraz budowanie zespołu
  • raportowanie do Dyrektora Zarządzającego

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe
  • min. 3 lata doświadczenie w pracy na stanowisku managerskim w Dziale Serwisu
  • doskonała znajomość procedur funkcjonowania serwisu samochodowego
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • skuteczność i odpowiedzialność w realizacji powierzonych zadań
  • znajomość standardów obsługi Klienta biznesowego
  • bardzo dobrze rozwinięte zdolności organizacyjne
  • systematyczność i dbałość o jakość
  • wysoka kultura osobista, charyzma, autorytet
  • samodzielność i odpowiedzialność
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie oraz miłą atmosferę pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie, samochód