Najnowsze oferty pracy

  • Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu

    NES Global Talent   Warszawa    praca stacjonarna
    dyrektor  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    Zadania: Analiza rynku: Śledzenie trendów w branży budowlanej, analiza konkurencji, identyfikacja nowych możliwości rynkowych. Planowanie strategii biznesowej: Współtworzenie strategii rozwoju firmy, opracowywanie planów działań mających na celu osiągnięcie celów biznesowych....
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Dyrektor ds. Marketingu Warszawa
Dyrektor Biura e-Marketingu Usług Medycznych/ Digital Marketing Dyrektor

Grafton Recruitment
Warszawa, Warsaw
praca stacjonarna
2386 dni temu
Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 812)
Job location: Warsaw
Nr ref.: 1-13-44308/PC
Naszym Klientem jest firma działająca w sektorze farmaceutyczno-medycznym - ekspert w dziedzinie zdrowia w różnych branżach m.in.: handel hurtowy, produkcja farmaceutyków, marketingu, logistyce, badaniach klinicznych, telemedycynie i wielu innych.

Obecnie w związku z dynamicznym rozwojem biznesu, poszukujemy experta i stratega z obszaru digital marketingu, który będzie odpowiedzialny za strategię marketingową obszaru firma-pacjent dla wszystkich linii biznesowych w holdingu.

Do obowiązków zatrudnionego Dyrektora Biura Marketingu Usług Medycznych będzie należało m.in.:
  • opracowywanie i zdrożenie strategii marketingowej
  • opracowywanie i wzrtożenie planów marketingowych dla produktów/usług pacjenckich
  • wykorzystwanie rozwiązań cyfrowych (digital marketing) w celu pozycjonowania obszaru pacjenckiego w całej Grupie
  • kreowanie i prowadzenie projektów marketingowych, optymalizacja wizerunku marki, zdrożenia aplikacji mobilnych i portali internetowych
  • wprowadzanie produktów i usług do sprzedaży w szerokiej sieci partnerskiej
  • automatyzacja i digitalizacja procesów (generowanie przychodów, ograniczenia kosztów)
  • wprowadzanie rynkowych innowacji w obszarze e-commerce w organizacji
Requirements:
  • doświadczenie w pracy w strukturach macierzowych
  • doświadczenie w konsumenckim marketingu cyfrowym
  • doświadczenie w obszarze marketingu farmaceutycznegi (B2C) bedzie duzym atutem
  • doświadczenie w prowadzeniu projektów marketingowych i internetowo-technologicznych (np. przy wdrożeniach aplikacji mobilnych)
  • umiejętność aktywnego kreowania nowych projektów
  • otwartość, komunikatywność, nastawienie na osiąganie celów
  • doświadczenie w projektach transformacji cyfrowej obejmujące zmianę procesów, technologii i kompetencji (rola lidera)
  • monitorowanie trendów rynkowych, dostarczanie ocen strategii marketingowych
  • min. dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość specyfiki branży call center będzie dodatkowym atutem
Benefits:
  • umowa o pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się grupie
  • duża samodzielność w działaniu oraz możliwosć kreowania strategii rozwoju firmy
  • niezbędne narzędzia do wykonywania codziennych obowiązków ( w tym samochód służbowy, laptop, komórka itp.)
  • wynagordzenie adekwatne do kompetencji i doświadczenia oraz atrakcyjne premie roczne
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".