Praca.pl Praca Mazowieckie Dyrektor Departamentu ds. Klientów Indywidualnych Mazowieckie
Dyrektor Departamentu Obsługi Klienta Indywidualnego (B2C)

AVC Polska Sp. z o. o.
mazowieckie, Warszawa, Al. Krakowska 4/6
praca stacjonarna
3452 dni temu

Ogłoszenie numer: 547702, z dnia 2014-11-05

AVC Polska Sp z o. o., dynamicznie rozwijająca się na polskim rynku firma z branży usług IT/Telecom/Digital Media, polska filia brytyjskiej AVC Group aktualnie poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie, Warszawa, Al. Krakowska 4/6

Nr Ref.: DDOKI/W/10/2014

Opis stanowiska

Prowadzenie strategii handlowej firmy:

  • pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie dobrych relacji z aktualnymi partnerami biznesowymi i kluczowymi klientami
  • podejmowanie decyzji uwzględniających sytuację rynkową i zmierzających do maksymalizacji wyników sprzedaży
  • opracowywanie budżetu i zarządzanie działem handlowym
  • prognoza wyników sprzedaży dla istniejących i nowych produktów
  • odpowiedzialność za wynik finansowy procesów sprzedaży
  • koordynacja i stała kontrola realizacji działań handlowych podległego zespołu
  • przeprowadzanie skutecznych prezentacji i negocjacji handlowych
  • prowadzenie działań udoskonalających parametry procesów sprzedaży i strategii Biura Obsługi Klienta
  • monitorowanie i analiza działań konkurencji
  • sporządzanie umów i dokumentacji na przetargi
  • tworzenie procedur i strategii w kanale sprzedaży bezpośredniej oraz wdrażanie ich do realizacji
  • proponowanie działań marketingowych i nadzór nad ich realizacją

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne, marketingowe, handlowe)
  • minimum 3 letnie doświadczenie w sprzedaży z zakresu B2B & B2C oraz w pracy w dziale handlowym lub na podobnym stanowisku kierowniczym
  • bardzo dobre umiejętności prezentacyjne i negocjacyjne
  • bardzo dobra znajomość procesów obsługi klienta
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra znajomość pakietu Office (Exel)
  • znajomość systemów klasy ERP/MRP (CRM, Zakupy, Sprzedaż)
  • doświadczenie w zakresie sprzedaży rozwiązań telekomunikacyjnych lub informatycznych
  • znajomość specyfiki rynku telekomunikacyjnego
  • udział w opracowywaniu planów sprzedaży oraz ich realizacja
  • umiejętności w zakresie analizowania i raportowania danych
  • gotowość do wyjazdów służbowych (prawo jazdy kat. B)

Oferujemy

  • ciekawą, zróżnicowaną pracę z możliwością zdobywania nowych doświadczeń
  • przyjazną atmosferę pracy
  • stabilne warunki
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole