Najnowsze oferty pracy

  • Zastępca Dyrektora Oddziału Kuźni

    MOJ S.A.   Osowiec, k-Opola    praca stacjonarna
    dyrektor  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Optymalizacja procesów realizowanych w Oddziale poprzez inicjowanie, projektowanie i wdrażanie rozwiązań mających na celu: wzrost efektywności, optymalizację kosztów, poprawę wydajności pracy; Udział w opracowywaniu i wdrażaniu projektów rozwoju działalności Oddziału, w tym...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdańsk Dyrektor Produkcji Gdańsk
Dyrektor ds. Produkcji w branży konstrukcji stalowych offshore

Klient portalu Praca.pl
Gdańsk
praca stacjonarna
3117 dni temu

Ogłoszenie numer: 830463, z dnia 2015-10-06

Dla naszego Klienta, wiodącej firmy w swojej branży. Producenta wysoko wyspecjalizowanych konstrukcji stalowych dla sektora offshore, przemysłu okrętowego, przemysłu chemicznego, petrochemicznego i energetyki poszukujemy doświadczonego kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska

  • Analiza oraz optymalizacja procesów produkcyjnych – optymalizacja kosztowa i procesowa

  • Wprowadzenie i kontrola jakościowych, ilościowych i kosztowych wskaźników produkcyjnych

  • Zarządzanie procesem produkcji

  • Opracowywanie oraz realizacja planów produkcyjnych

  • Rozliczanie oraz raportowanie wyników produkcyjnych

  • Motywowanie i zarządzanie zespołem

  • Zapewnienie bezawaryjnej realizacji procesu produkcyjnego oraz nadzór nad prawidłowymi warunkami BHP

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne np. zarządzanie i inżynieria produkcji, mechanika

  • Doświadczenie zawodowe – minimum 5 lat na stanowisku kierowniczym w firmie produkcyjnej (branża konstrukcje stalowe/offshore)

  • Umiejętność zarządzania dużymi zespołami

  • Doświadczenie w wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi zarządzania produkcją

  • Mile widziana wiedza o narzędziach jakościowych Lean Manufacturing (SMED, 5S, TPM)

  • Znajomość pakietu MS Office oraz systemów klasy ERP

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w zarządzanym obszarze

  • umiejętność myślenia i planowania strategicznego

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie będącej liderem w swojej branży

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet socjalny

  • Pomoc w realokacji

  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego