Najnowsze oferty pracy

  • Dyrektor Techniczny

    Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej   Warszawa    praca stacjonarna   za 3 dni wygasa
    dyrektor  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    9 dni
    Główne zadania: Odpowiedzialność za jak najbardziej efektywne wykorzystywanie potencjału przewozowego technicznego Spółki, Odpowiedzialność za terminowość, kompletność i racjonalność ekonomiczną ofert składanych w przetargach przewozowo technicznych w których Spółka występuje...
Praca.pl Praca Pomorskie Gdańsk Dyrektor ds. Transportu Gdańsk
Dyrektor ds. Transportu i Spedycji

SKAT TRANSPORT Sp. z o.o. Sp. k
Gdańsk
praca stacjonarna
3174 dni temu

SKAT Transport to należący do Grupy SKAT operator transportowo-logistyczny specjalizujący się w międzynarodowym i krajowym transporcie drogowym, intermodalnym oraz przeprawach promowych. Realizuje usługi przede wszystkim dla branży papierniczej, drewnianej, automotive, stalowej, chemicznej i AGD. W branży SKAT Transport wyróżnia terminowość i nowoczesny tabor, natomiast na drogach - pomarańczowy kolor samochodów. Mottem przewodnim firmy jest ALWAYS ON TIME.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk
Opis stanowiska:
  • Zarządzanie podległym działem operacyjnym

  • Planowanie, organizacja, kontrola i optymalizacja procesów realizacji zleceń transportowo-spedycyjnych

  • Tworzenie i realizacja założeń budżetowych

  • Współpraca z innymi działami, oddziałami oraz podwykonawcami

  • Tworzenie analiz oraz bieżące raportowanie do Zarządu

Wymagania:
  • Min. 7-letnie doświadczenie w branży TSL, w tym min. 2 lata na stanowisku kierowniczym

  • Doświadczenie w zarządzaniu dużym zespołem

  • Znajomość lokalnego oraz europejskiego rynku TSL

  • Znajomość języka obcego w stopniu zaawansowanym (preferowane j. angielski i/lub niemiecki)

  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista

  • Zdolności prowadzenia negocjacji i zawierania umów

  • Samodzielność, kreatywność i umiejętność radzenia ze stresem oraz pracy pod presją czasu

Oferujemy:
  • Umowę o pracę w renomowanej firmie

  • Pojazd służbowy

  • Profesjonalne i nowoczesne narzędzia pracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników (podstawa + system premiowy)

  • Możliwość rozwoju zawodowego i bezpośredni udział w sukcesie firmy

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę SKAT Transport sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.”

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.