Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

dziś

Kadra zarządzająca, Marketing / Reklama / PR

pomorskie, okolice Zielonej Góry (woj. lubuskie)
Kierownik Centrum Dystrybucji Klient portalu Praca.pl

dziś

Kadra zarządzająca, Logistyka / Dystrybucja

pomorskie, Gdańsk

dziś

Kadra zarządzająca, Logistyka / Dystrybucja

pomorskie, Gdańsk

dziś

Kadra zarządzająca, Logistyka / Dystrybucja

pomorskie, Gdańsk
Polecamy

dziś

Kadra zarządzająca, Sprzedaż / Obsługa klienta

pomorskie, Gdańsk

Dyrektor Działu Proteomiki- Ogłoszenie archiwalne

Praca Hays Poland / Kadra zarządzająca / Medycyna / Opieka zdrowotna / pomorskie / Gdańsk

Dyrektor Działu Proteomiki
Gdańsk
Dyrektor Działu Proteomiki
Gdańsk
Nr Ref.: 1043499
HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Grupa posiada ponad 390 biur w 27 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje 8 300 specjalistów. Jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.
Dyrektor Działu Proteomiki Dla naszego Klienta, firmy badawczo-rozwojowej dostarczającej kompleksowych usług z obszaru biotechnologii, poszukujemy osoby na stanowisko Dyrektora Działu Proteomiki.

Od Kandydatów oczekujemy wykształcenia wyższego biotechnologicznego bądź pokrewnego (doktorat będzie traktowany jako atut), doświadczenia w zarządzaniu kilkunastoosobowym zespołem oraz szerokiej wiedzy z zakresu proteomiki. Znajomość międzynarodowego rynku białek będzie dodatkowym atutem.

Do zadań osoby na tym stanowisku będzie należało między innymi: współokreślanie strategii rozwoju Działu Proteomiki, zarządzanie podległym personelem, kontakt z kluczowymi klientami, pozyskiwanie środków finansowych(fundusze unijne, VC) oraz terminowa realizacja zleceń.

 Oferujemy możliwość rozwoju zawodowego, pracę w ciekawym środowisku oraz konkurencyjne wynagrodzenie.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

hays.pl