Najnowsze oferty pracy

  • Dyrektor sprzedaży i marketingu – projekt greenfield

    ManpowerGroup   Brzeg    praca stacjonarna
    dyrektor  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    1 dni
    Zadania: Pozyskiwanie i budowanie relacji z klientami z branży automotive (elementy do silników elektrycznych i hybrydowych) Opracowanie i wdrożenie kompleksowych strategii sprzedaży i marketingu zgodnie z celami strategicznymi firmy; Analiza trendów rynkowych, konkurencji oraz potrzeb...
Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor działu reklamy

Polska Press Sp. z o.o.
Opole
praca stacjonarna
2992 dni temu

Polska Press Grupa to wiodący koncern medialny w Polsce. Działamy na rynkach wydawniczym, internetowym i usług poligraficznych. Jesteśmy wydawcą 20 największych dzienników regionalnych w Polsce min: Nowej Trybuny Opolskiej oraz ponad 120 tygodników lokalnych. Jesteśmy właścicielem portalu ogłoszeniowego Gratka.pl, NaszeMiasto.pl oraz ponad 30 serwisów informacyjnych.

 Poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Opole
Nr ref.: 1/16/OP/KK

Jeśli masz zdolności przywódcze i organizacyjne, umiejętności wyznaczania celów do realizacji oraz duże doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym – czekamy na Ciebie!

Pracując dla nas jako dyrektor działu reklamy będziesz:
  • Tworzył i nadzorował wdrażanie krótko i długoterminowej strategii sprzedaży w woj. opolskim
  • Zarządzał zespołem sprzedaży
  • Planował i realizował plany sprzedaży w podległym obszarze
  • Prowadził rekrutację oraz szkolenia dla zespołu podległych pracowników
  • Tworzył raporty i analizy dotyczące sprzedaży
  • Opracowywał i wdrażał standardy obsługi klientów
  • Budował i utrzymywał pozytywne relacje z partnerami biznesowymi firmy oraz dbał o jej pozytywny wizerunek
  • Monitorował i analizował rynek oraz działania konkurencji
  • Kreował i wdrażał nowe produkty do sprzedaży
Spodziewamy się, że:
  • Posiadasz doświadczenie i udokumentowane sukcesy w zarządzaniu strukturą
    sprzedaży- warunek konieczny
  • Posiadasz wykształcenie wyższe
  • Posiadasz wysoko rozwinięte zdolności myślenia analitycznego oraz koncepcyjnego
  • Posiadasz umiejętność rozumienia procesów rynkowych i reagowania na zachodzące
    na rynku zmiany
  • Jesteś osobą konsekwentną, kreatywną, dynamiczną i wysoce zmotywowaną do pracy
  • Łatwo budujesz porozumienie i ze swobodą dobierasz argumenty
  • Umiesz pracować pod presją czasu i w zespole
  • Znasz doskonale programy MS Office
Twoimi dodatkowymi atutami będą:
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość branży reklamowej
  • Mile widziana znajomość branży mediów
Chcemy zorganizować Ci odpowiednie warunki do pracy, gdzie:
  • Będziesz miał możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia doświadczenia sprzedaży reklamy w mediach
  • Będziesz zatrudniony w ramach umowy o pracę
  • Będziesz miał możliwość tworzenia nowatorskich rozwiązań

Jeżeli odpowiedziałeś TAK na większość informacji które zawarliśmy w naszym ogłoszeniu to dołącz
do nas i razem z nami osiągaj sukces!

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.97r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133, poz.883)". Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.