Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor Hotelu

Klient portalu Praca.pl
śląskie, południowa Polska
praca stacjonarna
2802 dni temu

Ogłoszenie numer: 1219800, z dnia 2016-08-17

Ogólnopolska sieć hotelowa - poszukuje profesjonalisty na stanowisko:

Miejsce pracy: śląskie, południowa Polska

Opis stanowiska

  • operacyjne zarządzanie hotelem,
  • realizacja uzgodnionego budżetu hotelu,
  • realizowanie polityki sprzedaży usług,
  • kierowanie zespołem pracowników,
  • negocjacje z kluczowymi klientami,
  • udział w targach i promocja sieci hotelowej,
  • raportowanie do Zarządu.

Wymagania

  • doświadczenie w zarządzaniu obiektem hotelowym,

  • wykształcenie wyższe menadżerskie lub hotelarskie,

  • znajomość rynku usług hotelowych,

  • znajomość finansowych zasad funkcjonowania hotelu,

  • znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego,

  • otwartość na zdobywanie nowych doświadczeń,

  • dyspozycyjność i gotowość do pracy w sieci hotelowej,

  • biegła obsługa komputera (MS Office, internet),

  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • pracę w renomowanej firmie,

  • stabilność zatrudnienia,

  • nowoczesne narzędzia pracy,

  • możliwość rozwoju zawodowego.