Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor Hotelu

Advisory Group TEST Human Resources
Kraków
praca stacjonarna
2377 dni temu

Dla naszego Klienta, renomowanej, krakowskiej firmy działającej w branży hotelowej, poszukujemy obecnie Kandydatów na stanowisko:

Kraków
Nr ref.: 6469

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Wysoka motywacja i konsekwencja w dążeniu do celu
  • Umiejętność komunikacji i budowania relacji międzyludzkich
  • Umiejętność wprowadzenia i przestrzegania dyscypliny pracy
  • Kreatywność i operatywność

Obowiązki:

  • Samodzielne i kompleksowe zarządzanie hotelem
  • Zarządzanie wszystkimi działami oraz bezpośrednie raportowanie zarządowi firmy,
  • Współpraca z firmami turystycznymi i mediowymi
  • Współtworzenie budżetów, polityki cenowej oraz strategii sprzedażowej, marketingowej oraz operacyjnej
  • Utrzymywanie najwyższej jakości obsługi klienta oraz dbanie o pozytywny wizerunek placówki
  • Analiza wyników sprzedaży i przygotowywanie raportów
  • Codzienny udział w życiu hotelu oraz obcowanie z klientami firmy
  • Budowanie zawsze pozytywnych relacji z klientami oraz załogą
  • Planowanie działań reklamowych i promocyjnych
  • Kontrolowanie ustalonych standardów

Oferujemy:

  • Ciekawą i samodzielną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Objęcie odpowiedzialnego stanowiska