Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor kreatywny

PGB Human Resources
Warszawa
praca stacjonarna
2733 dni temu

Agencja Personalna PGB HR poszukuje dla swojego klienta- doświadczonej na rynku polskim agencji marketingu zintegrowanego- osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: DK_1016_WAW_S1
Opis stanowiska:
  • zarządzanie zespołem działu kreatywnego
  • monitoring budżetu prowadzonych projektów
  • opieka nad całością procesu pracy nad koncepcjami kreatywnymi dla bieżących klientów agencji (preselekcja, kreowanie, planowanie, inicjacja, koordynacja, nadzór...)
  • wielowymiarowa analiza i trafna ocena informacji, materiałów, pomysłów współpracowników pod kątem strategicznego realizowania celów klientów agencji
  • odpowiedzialność za poziom kreatywny prowadzonych kampanii; nadawanie wizerunku artystycznego projektom i realizacjom agencji
  • aktywny udział w przygotowywaniu strategii marketingowej kampanii reklamowych
  • koordynowanie współpracy ze wszystkimi działami agencji i współpracownikami zewnętrznymi w celu uzyskania optymalnego poziomu kreatywnego, artystycznego prowadzonych projektów (a w szczególności czuwanie nad zgodnością pracy działu kreatywnego ze wszystkimi założeniami projektu, a więc oczekiwaniami klientów)
  • przygotowywanie i referowanie prezentacji klientom agencji (w tym prowadzenie prezentacji przetargowych)
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe z dziedziny reklamy i promocji (bądź pokrewnych)
  • doświadczenie w pracy w dziale kreatywnym agencji reklamowej (poparte referencjami i bogatym portfolio)
  • wysoka komunikatywność, duża charyzma, pasja do wystąpień publicznych, umiejętność rzeczywistego zainteresowania słuchaczy
  • analityczno-strategiczne myślenie, które pozwala na opracowanie rzeczowych planów
  • kreatywność, zdolności plastyczne, wyobraźnia przestrzenna
  • wysoko rozwinięte umiejętności zarządzania zespołem
  • umiejętność motywowania współpracowników i wsparcia innych w działaniu
  • myślenie sytuacyjne, zdolność samodzielnego podejmowania ważnych decyzji i rozwiązywania problemów, konsekwencja w osiąganiu celów
  • doskonała organizacja pracy własnej i zespołu oraz zdolność do partnerskiej współpracy
  • dynamizm i wytrwałość w dążeniu do celu
Oferujemy:
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • praca pełnoetatowa
  • elastyczny sposób zatrudnienia- rodzaj umowy zależny od preferencji pracownika
  • wyposażenie służbowe
  • szkolenia podnoszące kompetencje
  • wsparcie przełożonych i współpracowników- przyjazna atmosfera pracy w środowisku artystycznym
  • wysoka kultura organizacyjna w prężnie rozwijającej się agencji marketingu zintegrowanego, istniejącej na rynku polskim od ponad 15 lat
  • możliwość ciągłego rozwoju zawodowego- praca nad projektami dla wiodących marek
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

SALES & MARKETING

recruitment practice
Rekrutacja pracowników
w sprzedaży B2B i marketingu
PGB Human Resources jest obecne w czterech obszarach działalności związanej z zasobami ludzkimi:
  • rekrutacja pracowników, selekcja i doradztwo personalne (Assessment Center, testy osobowościowe, werbalne analityczne, head-huniting, executive search),
  • szkolenia i rozwój (teambulding, Development Center),
  • doradztwo HR (audyty, systemy motywacyjne),
  • outsorcing (wsparcie sił sprzedaży, interim management).
PGB Human Resources Sp. z o.o.

info@pgbhr.com

www.pgbhr.com

Numer w rejestrze agencji: 6457

Nasze usługi:
  • Rekrutacja i selekcja
  • Head-hunting
  • Executive search
  • Testy kompetencyjne
  • Assessment Centre
Specjalizacje rekrutacyjne:
  • Administracja biurowa
  • Budownictwo i nieruchomości
  • Finanse i bankowość
  • Inżynieria i Technologia
  • IT
  • Logistyka, Spedycja, Zakupy
  • Marketing
  • Medycyna i Farmacja
  • Obsługa Klienta, Call Center
  • Prawo
  • Sprzedaż B2B

Zachęcamy również do przesyłania swojego CV również pod kątem innych projektów rekrutacyjnych na adres

rekrutacja@pgbhr.com