Najnowsze oferty pracy

  • Zastępca Dyrektora Oddziału Kuźni

    MOJ S.A.   Osowiec, k-Opola    praca stacjonarna
    dyrektor  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Optymalizacja procesów realizowanych w Oddziale poprzez inicjowanie, projektowanie i wdrażanie rozwiązań mających na celu: wzrost efektywności, optymalizację kosztów, poprawę wydajności pracy; Udział w opracowywaniu i wdrażaniu projektów rozwoju działalności Oddziału, w tym...
Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor Lean Manufacturing

IDES Consultants Polska Sp. zo.o.
kujawsko-pomorskie, Polska
praca stacjonarna
2463 dni temu

IDES od 21 lat lider na rynku usług rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych w Polsce, dla swojego klienta z branży Automotive poszukuje kandydatów na stanowisko Dyrektor Lean Manufacturing.

Miejsce pracy: Polska
Firma została wpisana do rejestru agencji zatrudnienia pod numerem 925.
Zadania / obowiązki:
  • Nadzór nad fabrykami w Polsce i w Europie z zakresu procesów Lean Manufacturing organizacja, wdrażanie i rozwój,
  • Standaryzacja i optymalizacja procesów Lean Manufacturing,
  • Uczestnictwo w analizach nowych procesów i produktów przed wprowadzeniem ich w życie,
  • Współpraca ze wszystkimi obszarami produkcji w celu wsparcia ich w realizacji założonych KPI,
  • Wdrożenie, utrzymanie i rozwój Kultury Ciągłego Doskonalenia,
  • Prowadzenie szkoleń i warsztatów dla pracowników z tematyki Lean Manufacturing i systemów doskonalenia produkcji,
  • Zarządzanie podległym zespołem pracowniczym.
Oczekiwania:
  • Doświadczenie w międzynarodowych organizacjach przy wprowadzaniu i nadzorowaniu procesów Lean Manufacturing,
  • Praktyczna znajomość zarządzania projektami (Lean Manufacturing, 5S, Kaizen) i mapowania,
  • Umiejętności managerskie umożliwiające skuteczne zarządzanie zmianą, prowadzenie multidyscyplinarnych projektów oraz zarządzanie zespołem,
  • Nastawienie na potrzeby klienta zewnętrznego i wewnętrznego,
  • Wykształcenie techniczne,
  • Biegła znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość drugiego języka zachodnioeuropejskiego będzie dodatkowym atutem,
  • Mile widziane doświadczenie w branży automotive.
Firma oferuje:
  • Pracę w stabilnej i poważnej międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość rozwoju,
  • Pracę przy innowacyjnych projektach,
  • Komfortowe warunki pracy,
  • Pracę w wielokulturowym środowisku,
  • Współpracę z zaangażowanym zespołem.
Informujemy, że administratorem Pana / Pani danych osobowych jest IDES Consultants Polska sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Tymienieckiego 25C/203. Przetwarzanie danych osobowych będzie prowadzone wyłącznie dla potrzeb przeprowadzania rekrutacji – pośrednictwo w nawiązaniu stosunku pracy. IDES Consultants Polska sp. z o.o. będzie udostępniać Pana / Pani dane osobowe na rzecz innych podmiotów – pracodawców. Ma Pan / Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w innym celu niż cel podany powyżej, jak również wobec przekazywania swoich danych osobowych innym podmiotom oraz prawo żądania zaprzestania przetwarzania swoich danych osobowych. Z powyższych uprawnień może Pan / Pani korzystać w siedzibie administratora danych, jak również drogą pocztową. Podanie danych jest dobrowolne.
Zapewniamy całkowitą dyskrecję. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiadania tylko na wybrane oferty.
Jako osoba ubiegająca się o zatrudnienie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb i na czas procesu rekrutacji prowadzonego przez IDES Consultants Polska sp. z o.o. (KRS: 38075, NIP: 7251360633), stosownie do rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 oraz polskiej ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 24.05.2018 r. poz. 1000). Niniejszym pouczono mnie, że mam prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania moich danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Przyjmuję do wiadomości, że wycofanie zgody skutkuje zakończeniem procesu rekrutacji. Wyrażam również zgodę na przekazanie danych z CV potencjalnym pracodawcom – odbiorcom moich danych osobowych, prowadzącym rekrutacje pracownicze we współpracy z IDES Consultants Polska sp. z o.o., na podstawie stosownej umowy zawartej między administratorem i podmiotem przetwarzającym.