• Purchasing Supervisor / Buyer for automotive and industrial manufacture sector / Private label

    Gavbiz   śląskie    praca zdalna
    siedziba firmy: Gdańsk
    kierownik/koordynator  pełny etat
    3 dni
    As a Purchasing Supervisor your duties will be: Creation and updating of purchase orders. Develop profitable purchasing strategies. Dealing with general queries on product and pricing. Administrative tasks required for the effective operation of the Purchasing Department. Ensuring suppliers deliver...
Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor Lean Manufacturing

IDES Consultants Polska Sp. zo.o.
śląskie, Polska
praca stacjonarna
2436 dni temu

IDES od 21 lat lider na rynku usług rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych w Polsce, dla swojego klienta z branży Automotive poszukuje kandydatów na stanowisko Dyrektor Lean Manufacturing.

Miejsce pracy: Polska
Firma została wpisana do rejestru agencji zatrudnienia pod numerem 925.
Zadania / obowiązki:
  • Nadzór nad fabrykami w Polsce i w Europie z zakresu procesów Lean Manufacturing organizacja, wdrażanie i rozwój,
  • Standaryzacja i optymalizacja procesów Lean Manufacturing,
  • Uczestnictwo w analizach nowych procesów i produktów przed wprowadzeniem ich w życie,
  • Współpraca ze wszystkimi obszarami produkcji w celu wsparcia ich w realizacji założonych KPI,
  • Wdrożenie, utrzymanie i rozwój Kultury Ciągłego Doskonalenia,
  • Prowadzenie szkoleń i warsztatów dla pracowników z tematyki Lean Manufacturing i systemów doskonalenia produkcji,
  • Zarządzanie podległym zespołem pracowniczym.
Oczekiwania:
  • Doświadczenie w międzynarodowych organizacjach przy wprowadzaniu i nadzorowaniu procesów Lean Manufacturing,
  • Praktyczna znajomość zarządzania projektami (Lean Manufacturing, 5S, Kaizen) i mapowania,
  • Umiejętności managerskie umożliwiające skuteczne zarządzanie zmianą, prowadzenie multidyscyplinarnych projektów oraz zarządzanie zespołem,
  • Nastawienie na potrzeby klienta zewnętrznego i wewnętrznego,
  • Wykształcenie techniczne,
  • Biegła znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość drugiego języka zachodnioeuropejskiego będzie dodatkowym atutem,
  • Mile widziane doświadczenie w branży automotive.
Firma oferuje:
  • Pracę w stabilnej i poważnej międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość rozwoju,
  • Pracę przy innowacyjnych projektach,
  • Komfortowe warunki pracy,
  • Pracę w wielokulturowym środowisku,
  • Współpracę z zaangażowanym zespołem.
Informujemy, że administratorem Pana / Pani danych osobowych jest IDES Consultants Polska sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Tymienieckiego 25C/203. Przetwarzanie danych osobowych będzie prowadzone wyłącznie dla potrzeb przeprowadzania rekrutacji – pośrednictwo w nawiązaniu stosunku pracy. IDES Consultants Polska sp. z o.o. będzie udostępniać Pana / Pani dane osobowe na rzecz innych podmiotów – pracodawców. Ma Pan / Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w innym celu niż cel podany powyżej, jak również wobec przekazywania swoich danych osobowych innym podmiotom oraz prawo żądania zaprzestania przetwarzania swoich danych osobowych. Z powyższych uprawnień może Pan / Pani korzystać w siedzibie administratora danych, jak również drogą pocztową. Podanie danych jest dobrowolne.
Zapewniamy całkowitą dyskrecję. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiadania tylko na wybrane oferty.
Jako osoba ubiegająca się o zatrudnienie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb i na czas procesu rekrutacji prowadzonego przez IDES Consultants Polska sp. z o.o. (KRS: 38075, NIP: 7251360633), stosownie do rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 oraz polskiej ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 24.05.2018 r. poz. 1000). Niniejszym pouczono mnie, że mam prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania moich danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Przyjmuję do wiadomości, że wycofanie zgody skutkuje zakończeniem procesu rekrutacji. Wyrażam również zgodę na przekazanie danych z CV potencjalnym pracodawcom – odbiorcom moich danych osobowych, prowadzącym rekrutacje pracownicze we współpracy z IDES Consultants Polska sp. z o.o., na podstawie stosownej umowy zawartej między administratorem i podmiotem przetwarzającym.