Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor Medyczny

LUX MED Sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
2231 dni temu

Poszukujemy osób na stanowisko:

Wrocław

Zakres obowiązków:
  • Nadzór merytoryczny nad jakością i bezpieczeństwem świadczonych usług medycznych w Centrum Diagnostycznym LUX MED;
  • Odpowiedzialność za wdrażanie nowych usług, w tym współpraca przy ich tworzeniu i wycenie;
  • Nadzór nad tworzeniem, wdrażaniem, realizacją standardów, procedur i instrukcji medycznych oraz ich monitoring i aktualizacja;
  • Nadzór merytoryczny nad działem dokumentacji medycznej;
  • Współudział w rekrutacji i ocenie personelu lekarskiego oraz innego personelu medycznego, zgodnie z wymaganiami kwalifikacyjnymi i bieżącymi potrzebami;
  • Planowanie i realizacja szkoleń pracowników medycznych;
  • Udział w akcjach marketingowych, wizerunkowych i promujących Grupę LUX MED i Centrum Diagnostyczne.
Oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe medyczne - preferowany lekarz radiolog ze specjalizacją II stopnia lub ukończoną specjalizacją według nowego trybu;
  • Przynajmniej 3-letnie doświadczenie w pracy jako lekarz, mile widziane doświadczenie w kierowaniu zespołem medycznym;
  • Znajomość lokalnego rynku medycznego.
  • Dyspozycyjność do pracy na niepełny wymiar etatu;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Orientacja na Pacjenta oraz na wynik biznesowy;
  • Otwartość na wyzwania i umiejętność działania w dynamicznym środowisku pracy;
  • Umiejętności interpersonalne;
  • Znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • Możliwości rozwoju w renomowanej i stabilnej firmie, będącej liderem swojej branży;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia;
  • Duże wyzwania zawodowe i samodzielność w działaniu;
  • Rozbudowany wachlarz dodatków pozapłacowych;
  • Niezbędne narzędzia do pracy;
  • Miłą i przyjazną atmosferę pracy oraz kulturę organizacyjną opartą na wartościach i standardach etycznych.

Zobacz nasz profil pracodawcy

Poznaj

LUX MED

Jesteśmy największą prywatną grupą medyczną w Polsce, opiekujemy się 2 500 000 Pacjentów i zatrudniamy już ponad 17 500 specjalistów różnych dziedzin. Od niemal 30 lat stale się rozwijamy, otwierając kolejne centra medyczne, a także uruchamiamy nowe linie biznesowe. Pomagamy w dłuższym, zdrowszym i szczęśliwszym życiu oraz czynimy świat lepszym. Troszczymy się o naszych Pacjentów, zapewniając im kompleksową opiekę medyczną oraz dbając o profilaktykę i ekologię. Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy Bupa, która od ponad 70 lat świadczy usługi medyczne i ubezpieczeniowe na całym świecie. Dołączając do nas zyskujesz możliwość rozwoju w największej i najszybciej rozwijającej się firmie ochrony zdrowia w Polsce.