Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor Obiektu Hotelowego

GEOVITA SA
Zakopane
praca stacjonarna
2975 dni temu
Geovita_top.jpg

Ogólnopolska sieć obiektów hotelowych - Geovita S.A., poszukuje profesjonalisty na stanowisko Dyrektora.

Miejsce pracy: Zakopane

Nr Ref.: Dyrektor Zakopane

Zadania:
  • operacyjne zarządzanie Obiektem hotelowym,

  • realizacja uzgodnionego budżetu Obiektu,

  • realizowanie polityki sprzedaży usług w ramach sieci,

  • kierowanie zespołem pracowników,

  • negocjacje z kluczowymi klientami,

  • realizacja polityki sprzedażowej i ekonomicznej Spółki,

  • udział w targach i promocja sieci hotelowej,

  • raportowanie do Zarządu.

  • doświadczenie w zarządzaniu obiektem hotelowym,

  • wykształcenie wyższe menadżerskie lub hotelarskie,

  • znajomość rynku usług hotelowych i turystycznych,

  • znajomość finansowych zasad funkcjonowania Obiektu hotelowego,

  • znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego,

  • otwartość na zdobywanie nowych doświadczeń,

  • dyspozycyjność i gotowość do pracy w sieci hotelowej,

  • biegła obsługa komputera (MS Office, Internet),

  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
  • pracę w renomowanej firmie,

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione o wyników działalności,

  • stabilność zatrudnienia,

  • nowoczesne narzędzia pracy,

  • możliwość rozwoju zawodowego.

Geovita_linia.jpg