Najnowsze oferty pracy

  • Global Head of Insurance

    Malta Trading Sp. z o.o. SK.   Malta, Sliema    praca stacjonarna
    menedżer / dyrektor  umowa o pracę  pełny etat
    4 dni
    Responsibilities of the Role In-house Insurance Broker for the Kronospan global insurance needs which mainly consists of a global Property Damage and Business Interruption program, General Liability Insurance and Marine Open Cover; Internal insurance contact person for all Kronospan entities;...
Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor Operacyjny

ERG Spółka Akcyjna
Dąbrowa Górnicza
praca stacjonarna
2833 dni temu

Ogłoszenie numer: 1194615, z dnia 2016-07-21

ERG S.A. jest jednym z czołowych polskich producentów opakowań oraz wyrobów z tworzyw sztucznych.

W związku zrealizowaną przez nas strategią rozwoju poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Nr Ref.: Dyrektor Operacyjny

Opis stanowiska

  • zarządzanie operacyjne wydziałami produkcyjnymi oraz infrastrukturą spółki,
  • zarządzanie i rozwój ponad stuosobowego zespołu pracowników,
  • wdrażanie i doskonalenie nowoczesnych systemów organizacji produkcji i logistyki (lean manufacturing itp.),
  • realizację projektów inwestycyjnych i rozwojowych prowadzonych przez spółkę,
  • optymalizację, usprawnianie procesów oraz podnoszenie efektywności firmy,
  • realizację powierzonych zadań dotyczących bieżącej działalności spółki,
  • osiąganie wyznaczonych celów, wskaźników i parametrów efektywnościowych i finansowych,
  • bezpośrednią współpracę z Zarządem Spółki.

Wymagania

  • minimum 3 letnie doświadczenie w obszarze zarządzania i kierowania zespołami ludzkimi oraz samodzielnej realizacji projektów,
  • konsekwencja, skuteczność w działaniu oraz orientacja na rezultat,
  • ukierunkowanie na osiąganie rezultatów biznesowych,
  • praktyka we wdrażaniu nowoczesnych systemów organizacji produkcji  i logistyki (lean manufacturing itp.),
  • samodzielność, odpowiedzialność, uczciwość i nieposzlakowana opinia,
  • bardzo dobre umiejętności managerskie i interpersonalne,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • znajomość języka angielskiego,
  • wykształcenie wyższe.

Oferujemy

  • pełną wyzwań i wymagającą dużej samodzielności pracę,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • duże możliwości rozwoju zawodowego.

Poznaj

Przedmiotem działalności ERG S.A. jest produkcja na szeroką skalę nowoczesnych wyrobów z tworzyw sztucznych: folii polietylenowych, wyrobów wtryskowych oraz taśm samoprzylepnych. Oferta ERG S.A. jako producenta wyrobów z tworzyw sztucznych, skierowana jest głównie do dużych i średnich klientów instytucjonalnych. Są to podmioty o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i zagranicznym, liderzy w swoich branżach o bardzo dużym potencjale produkcyjnym i szerokich możliwościach rozwoju. Nasze wyroby trafiają głównie do odbiorców przemysłu hutniczego, spożywczego (browary, producenci napojów i wód, przetwórstwo owocowo - warzywne), producentów opakowań giętkich oraz przemysłu motoryzacyjnego. Spośród szerokiej gamy produktów, część kierowana jest również na rynek odbiorców detalicznych, należą do nich: taśmy samoprzylepne, worki foliowe oraz plandeki malarskie. Nasze wyroby charakteryzują się wysoką i powtarzalną jakością, co zapewnia wdrożony System Zarządzania Jakością ISO 9001:2000 oraz zatrudnianie wykwalifikowanych specjalistów z zakresu przetwórstwa tworzyw sztucznych.