Najnowsze oferty pracy

  • Global Head of Insurance

    Malta Trading Sp. z o.o. SK.   Malta, Sliema    praca stacjonarna
    menedżer / dyrektor  umowa o pracę  pełny etat
    5 dni
    Responsibilities of the Role In-house Insurance Broker for the Kronospan global insurance needs which mainly consists of a global Property Damage and Business Interruption program, General Liability Insurance and Marine Open Cover; Internal insurance contact person for all Kronospan entities;...
Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor Operacyjny

Salad Story Sp. z o.o. Sp. K.
Warszawa
praca stacjonarna
2624 dni temu

Ogłoszenie numer: 1537725, z dnia 2017-02-16

Salad Story to sieć restauracji szybkiej obsługi serwująca zdrową żywność. W menu znajdują się m.in. duże sałatki przygotowywane na oczach klienta, ręcznie kręcone aromatyczne sosy, sezonowe zupy kremy, ciepłe lunchowe wrapy, sycące hot boxy na bazie kaszy, ryżu lub makaronu. Naturalne i świeże składniki oraz oryginalne receptury to gwarancja najwyższej jakości potraw i doskonałego smaku. Cały czas rozwijamy się. Nasza sieć obejmuje już 21 placówek własnych i 8 franczyzowych.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • zarządzanie siecią lokali w szybko rozwijającej się branży
  • zarządzanie podległym zespołem
  • regularne mierzenie postępów w realizacji zaplanowanej strategii firmy
  • wyznaczanie celów i kontrola ich realizacji
  • budowanie i optymalizacja struktur operacyjnych
  • doskonalenie i wdrażanie standardów sieciowych
  • inicjowanie, wdrażanie, nadzorowanie działań mających na celu poprawę jakości i efektywności funkcjonowania organizacji
  • kontrola realizacji wdrażanych procedur i działań
  • badanie zyskowności prowadzonych projektów, promocji
  • nadzór / zatwierdzanie decyzji związane z doborem kadry
  • nadzór nad powstawaniem nowych lokali
  • badanie i analizowanie otoczenia zewnętrznego w celu zapewnienia właściwego wykorzystania możliwości rynkowych

Wymagania

  • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku managerskim w gastronomii sieciowej
  • wykształcenie wyższe
  • bardzo dobre umiejętności managerskie, komunikacyjne, analityczne i organizacyjne
  • umiejętność ustalania priorytetów pod presją czasu oraz doskonała organizacja pracy
  • kreatywność, nastawienie na bycie liderem inicjującym zmiany
  • gotowość do odbywania podróży służbowych
  • prawo jazdy kat. B
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy

  • pracę na strategicznym stanowisku w dynamicznie rozwijającej się ogólnopolskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • bezpośredni wpływ na politykę firmy oraz możliwość kreowania i wdrażania własnych rozwiązań i pomysłów
  • stabilne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji
  • dołączenie do firmy szerzącej pozytywne wartości, której pracownicy angażują się w zdrowy tryb życia i tworzą w pracy atmosferę szacunku do drugiej osoby