Najnowsze oferty pracy

  • Global Head of Insurance

    Malta Trading Sp. z o.o. SK.   Malta, Sliema    praca stacjonarna
    menedżer / dyrektor  umowa o pracę  pełny etat
    24 godz.
    Responsibilities of the Role In-house Insurance Broker for the Kronospan global insurance needs which mainly consists of a global Property Damage and Business Interruption program, General Liability Insurance and Marine Open Cover; Internal insurance contact person for all Kronospan entities;...
Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor Operacyjny

IPK sp. z o.o.
pomorskie
praca stacjonarna
2614 dni temu

Dla naszego Klienta, stabilnej oraz prężnie rozwijającej się Firmy z branży deweloperskiej, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku:

Nr ref.: DO-TS/02/17

Opis stanowiska:
  • Kompleksowe zarządzanie siecią luksusowych obiektów rekreacyjno – wypoczynkowych zgodnie z wizją opracowaną wspólnie z Zarządem;
  • Rozwój strategii działania firmy oraz nadzór nad jej realizacją;
  • Współtworzenie budżetów, polityki cenowej oraz strategii sprzedażowej, marketingowej oraz operacyjnej;
  • Analiza wyników i bezpośrednie raportowanie Zarządowi Firmy;
  • Nadzór nad utrzymywaniem najwyższej jakości obsługi klienta i dbanie o pozytywny wizerunek Firmy;
  • Współpraca z firmami i instytucjami w zakresie prowadzonej działalności;
  • Pozyskiwanie klientów oraz koordynowanie procesami sprzedażowymi;
  • Zarządzanie organizacją pracy podległego zespołu (kilkadziesiąt osób);
  • Planowanie i koordynowanie dalszego rozwoju działalności Firmy.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe,
  • Doświadczenie w pracy w firmie z branży usługowej o rozbudowanej strukturze terytorialnej;
  • Doświadczenie w planowaniu i realizacji projektów;
  • Doświadczenie w budowaniu zespołu i skutecznym zarządzaniu nim;
  • Samodzielność w działaniu oraz umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy;
  • Umiejętność myślenia strategicznego i silne zorientowanie na realizację celów;
  • Zaangażowanie i gotowość do pracy w prężnie rozwijającej się firmie;
  • Dobra znajomość jęz. angielskiego;
  • Dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • Atrakcyjną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie;
  • Odpowiednie narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon).

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie pradwo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.