Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podkarpackie Dyrektor Hotelu Podkarpackie
Dyrektor ośrodka sanatoryjno - wypoczynkowego

M&W INVEST Sp. z o.o.
podkarpackie
praca stacjonarna
2738 dni temu

Ogłoszenie numer: 1300243, z dnia 2016-09-29

OŚRODEK SANATORYJNO-WYPOCZYNKOWY W SOPOCIE

Obecnie poszykujemy osób z całej Polski do pracy w Sopocie na stanowisko:

Miejsce pracy: podkarpackie

Opis stanowiska

Ośrodek sanatoryjno - wypoczynkowy (baza hotelowa + usługi rehabilitacyjne)

  • Samodzielne zarządzanie bazą obiektu,
  • Skuteczne i aktywne działania sprzedażowe,
  • Biegła znajomość rynku do współpracy z: NFZ, ZUS, KRUS, PFRON oraz inne instytucje, biura związane z rehabilitacją i opieką zdrowotną,
  • Koordynacja w rozbudowie bazy pokojowej oraz rehabilitacyjnej,
  • Realizacja założonych celów finansowo-ekonomicznych,
  • Skuteczne zarządzanie zespołem specjalistów,
  • Dbanie o wysoką jakość świadczonych usług,
  • Wdrażanie standardów w dziedzinie jakości, sprzedaży, marketingu, zarządzania kosztami i zasobami ludzkimi,
  • Przygotowywanie raportów i interpretacja wyników obiektu,
  • Nadzór nad sprawnym i efektywnym funkcjonowaniem wszystkich podległych działów w obiekcie,
  • Tworzenie nowej strategii rozwoju ośrodka, a w szczególności  rehabilitacyjne, sanatorium, opieki zdrowotnej,
  • Bieżące raportowanie do Zarządu Spółki,
  • Rekrutacja personelu.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe,
  • Przynajmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe w branży rehabilitacyjno-uzdrowiskowo-sanatoryjnej, w tym minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym,
  • Praktyczna umiejętność zarządzania zespołem,
  • Znajomość przetargów w instytucjach takich jak: NFZ, ZUS, KRUS, PERON,
  • Minimum średnia znajomość prawa (w tym prawa podatkowego),
  • Umiejętność negocjacji kosztów hotelowych,
  • Znajomość i biegłe operowanie programami rezerwacyjnymi takimi jak: np. Booking, Expedia, HRS, Profitroom, itp.,
  • Wysokie kompetencje interpersonalne,
  • Zorientowanie sprzedażowe,
  • Zaangażowanie, pełna dyspozycyjność, dynamizm, pewność siebie,
  • Doskonała organizacja pracy,
  • Umiejętność motywowania swojej osoby jak i współpracowników,
  • Biegła znajomość obsługi komputera oraz wymaganych do powyższych prac urządzeń elektronicznych,
  • Znajomość min. jednego języka – w tym angielskiego,
  • Aktualne prawo jazdy (mile widziany własny pojazd).

Oferujemy

  • Samodzielne stanowisko,
  • Atrakcyjne warunki finansowe,
  • Atrakcyjny system motywacyjny,
  • Możliwość kreatywnego zarządzania obiektem,
  • Oferujemy pomoc w zakwaterowaniu w Trójmieście.

Poznaj