• Purchasing Supervisor / Buyer for automotive and industrial manufacture sector / Private label

    Gavbiz   łódzkie    praca zdalna
    siedziba firmy: Gdańsk
    kierownik/koordynator  pełny etat
    3 dni
    As a Purchasing Supervisor your duties will be: Creation and updating of purchase orders. Develop profitable purchasing strategies. Dealing with general queries on product and pricing. Administrative tasks required for the effective operation of the Purchasing Department. Ensuring suppliers deliver...
Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor Produkcji

PGB Human Resources
łódzkie
praca stacjonarna
2780 dni temu

Agencja Personalna PGB HR dla swojego Klienta, firmy z branży metalurgicznej, poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódzkie
Nr ref.: DP_0816_LOD_WAI
Opis stanowiska:
  • Optymalizacja i koordynowanie pracy zespołu produkcyjnego.
  • Zarządzanie kosztami produkcji.
  • Wdrażanie systemu jakości.
  • Koordynowanie służb utrzymania ruchu i przygotowania produkcji.
  • Nadzór nad procesami technologicznymi.
  • Kontakt i współpraca z innymi działami firmy.
  • Nadzór nad BHB oraz organizacją pracy.
  • Odpowiedzialność za stan parku maszynowego oraz nadzór nad przygotowaniem technologicznym produkcji.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne.
  • Doświadczenie w zarządzaniu produkcją w dużym zakładzie przemysłowym (min. 5 lat).
  • Doświadczenie w pracy z nowoczesnymi narzędziami i technikami optymalizacji produkcji oraz podnoszenia wydajności.
  • Umiejętności w zakresie zarządzania produkcją i procesami.
  • Wiedza z zakresu budżetowania produkcji i zarządzania zasobami materiałowymi.
  • Prawo jazdy kat.B.
  • Znajomość języka angielskiego.
Oferujemy:
  • Samochód służbowy.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie.
  • Atrakcyjny system premiowy.
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

ENGINEERING and INDUSTRY

recruitment practice
Rekrutacja pracowników
w inżynierii i przemyśle
PGB Human Resources jest obecne w czterech obszarach działalności związanej z zasobami ludzkimi:
  • rekrutacja pracowników, selekcja i doradztwo personalne (Assessment Center, testy osobowościowe, werbalne analityczne, head-huniting, executive search),
  • szkolenia i rozwój (teambulding, Development Center),
  • doradztwo HR (audyty, systemy motywacyjne),
  • outsorcing (wsparcie sił sprzedaży, interim management).
PGB Human Resources Sp. z o.o.

info@pgbhr.com

www.pgbhr.com

Numer w rejestrze agencji: 6457

Nasze usługi:
  • Rekrutacja i selekcja
  • Head-hunting
  • Executive search
  • Testy kompetencyjne
  • Assessment Centre
Specjalizacje rekrutacyjne:
  • Administracja biurowa
  • Budownictwo i nieruchomości
  • Finanse i bankowość
  • Inżynieria i Technologia
  • IT
  • Logistyka, Spedycja, Zakupy
  • Marketing
  • Medycyna i Farmacja
  • Obsługa Klienta, Call Center
  • Prawo
  • Sprzedaż B2B

Zachęcamy również do przesyłania swojego CV również pod kątem innych projektów rekrutacyjnych na adres

rekrutacja@pgbhr.com