• Purchasing Supervisor / Buyer for automotive and industrial manufacture sector / Private label

    Gavbiz   opolskie    praca zdalna
    siedziba firmy: Gdańsk
    kierownik/koordynator  pełny etat
    3 dni
    As a Purchasing Supervisor your duties will be: Creation and updating of purchase orders. Develop profitable purchasing strategies. Dealing with general queries on product and pricing. Administrative tasks required for the effective operation of the Purchasing Department. Ensuring suppliers deliver...
Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor Produkcji

DOBRA FORMA Sp. z o.o.
Namysłów
praca stacjonarna
2213 dni temu

Dobra Forma to firma z 16-letnią tradycją będąca wiodącym producentem najwyższej jakości rozwiązań meblowych dla wnętrz biurowych w Polsce.

W chwili obecnej firma Dobra Forma poszukuje Specjalisty na stanowisko:

Miejsce pracy: Namysłów
ZAKRES ZADAŃ:
  • Kompleksowe zarządzanie i nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem Działu Produkcji,
  • Zapewnienie jakości oraz przestrzegania procedur na zarządzanym obszarze,
  • Zapewnianie terminowej realizacji zleceń produkcyjnych oraz przestrzeganie standardów jakościowych i BHP,
  • Zapewnienie ciągłości produkcji przy optymalnym wykorzystaniu maszyn i surowców,
  • Opracowywanie oraz wdrażanie usprawnień i rozwiązań mających na celu optymalizację kosztów oraz zwiększenie jakości i wydajności produkcji,
  • Nadzór nad prawidłowym stanem technicznym parku maszynowego,
  • Bieżąca kontrola i analiza wyników produkcyjnych, w tym minimalizacja strat, codzienna analiza zużyć surowców,
  • Współpraca z osobami kierującymi pozostałymi obszarami w Firmie,
  • Zarządzanie oraz nadzór nad organizacją pracy oraz skuteczne zarządzanie podległym zespołem produkcyjnym składającym się z około 70 osób,
  • Współudział w budowaniu strategii Firmy.
WYMAGANIA:
  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w środowisku produkcyjnym w branży meblarskiej,
  • Znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem produkcją oraz jakością,
  • Szeroka wiedza z zakresu produkcji mebli,
  • Znajomość zasad planowania produkcji,
  • Doświadczenie w optymalizacji produkcji,
  • Zorientowanie na nowoczesne metody zarządzania,
  • Wysoki poziom kompetencji przywódczych i umiejętności interpersonalnych,
  • Umiejętność skutecznego kierowania zespołem i motywowania pracowników,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i szybkiego reagowania na zaistniałe problemy,
  • Znajomość pakietu MS Office i programów typu ERP,
  • Zdolność analitycznego myślenia, planowania i podejmowania decyzji.
MILE WIDZIANE:
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.
OFERUJEMY:
  • Bardzo ciekawą pracę w rozwijającej się firmie z branży meblarskiej,
  • Pracę w profesjonalnym zespole,
  • Możliwość realizowania autorskich pomysłów organizacji obszaru produkcji,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Profesjonalne narzędzia pracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z części stałej i premii,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji - udział w szkoleniach specjalistycznych.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV na adres biuro@dobraforma.com wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883". Prosimy o zawarcie nazwy stanowiska w tytule maila. Dodatkowo informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.