Najnowsze oferty pracy

  • Zastępca Dyrektora Oddziału Kuźni

    MOJ S.A.   Osowiec, k-Opola    praca stacjonarna
    dyrektor  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    Optymalizacja procesów realizowanych w Oddziale poprzez inicjowanie, projektowanie i wdrażanie rozwiązań mających na celu: wzrost efektywności, optymalizację kosztów, poprawę wydajności pracy; Udział w opracowywaniu i wdrażaniu projektów rozwoju działalności Oddziału, w tym...
Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor Produkcji

Eklektika Learning&Business Solutions
dolnośląskie, województwo lubuskie
praca stacjonarna
3555 dni temu

Eklektika Learning&Business Solutions od 10 lat wspiera swoich Klientów w zakresie doradztwa personalnego i szkoleń biznesowych. Nr certyfikat KRAZ: 10374

Dla naszego klienta -  producenta mebli, firmy z długoletnią tradycją na rynku polskim i zagranicznym – poszukujemy kandydata na stanowisko :

Miejsce pracy: województwo lubuskie
Nr Ref.: DP/06/14

Zadania:
  • opracowywanie planów i budżetów produkcyjnych firmy
  • zapewnienie efektywności procesów produkcyjnych i ich optymalizacja
  • optymalizacja  kosztów produkcji
  • nadzorowanie przebiegu produkcji zgodnie z wyznaczonym planem produkcji
  • zarządzanie podległym zespołem
  • współpraca z marketingiem i sprzedażą oraz z zewnętrznymi podwykonawcami materiałów i usług
  • rozwijanie wewnętrznych procesów i procedur zgodnie z kierunkiem rozwoju całej firmy
Wymagania:
  • min.5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej w branży meblarskiej
  • doświadczenie we wdrażaniu procesów ciągłego doskonalenia oraz projektów optymalizacyjnych
  • bardzo dobra zdolność analizy i syntezy danych przy wykorzystaniu wskaźników produkcyjnych
  • silne nastawienie na osiąganie celów oraz odpowiedzialność za wynik
  • otwartość na nowe koncepcje zarządzania
  • dobre umiejętności komunikacyjne
  • rozwinięte kompetencje przywódcze, dojrzałość i świadomość biznesowa, umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji
  • wykształcenie wyższe
  • znajomość j.angielskiego – wymóg konieczny
Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • premie uznaniowe
  • samochód służbowy
  • pomoc w relokacji
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (w szczególności: CV) przez Eklektika HR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (adres: ul. Filtrowa 67/42, 02-055 Warszawa), agencję zatrudnienia ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 12340 w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych - w powyższych celach - innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z Eklektika HR Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.