Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Dyrektor Regionalny Mazowieckie
Dyrektor Regionalny / Regional Manager

GrECo JLT Polska
mazowieckie
praca stacjonarna
3524 dni temu

Ogłoszenie numer: 508612, z dnia 2014-09-01

Najszybciej rozwijający się na polskim rynku Broker Ubezpieczeniowy, plasujący się na 4 miejscu
w rankingu Home & Market, należący do Międzynarodowej Grupy GrECo JLT poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

  • Zarządzanie jednym z regionów, na którym operuje spółka
  • Przestrzeganie zasad etyki zawodowej  oraz dbałość osobistą w kontaktach z klientami, pracownikami Grupy GrECo JLT  oraz współpracownikami w celu kształtowania właściwej atmosfery pracy i korzystnego wizerunku firmy
  • Uczestnictwo w merytorycznym tworzeniu programów funkcjonowania firmy
  • Analiza działania konkurencji na rynku i na tej podstawie, rekomendacja zmiany w polityce biznesowej firmy
  • Opracowanie raportów i analiz na zlecenie zwierzchników
  • Nadzór nad merytoryczną obsługą klientów
  • Współpraca z innymi dyrektorami regionalnymi
  • Nadzór, administracja  i zarządzanie  majątkiem trwałym firmy w regionie
  • Koordynowanie i organizacja pracy podległego zespołu Brokerów Ubezpieczeniowych/Account Managerów
  • Odpowiedzialność za pracę wykonywaną przez ten zespół
  • Kontrolowanie i rozliczanie podległych pracowników z wykonywanych zadań
  • Organizacja szkoleń oraz strategii motywowania pracowników
  • Występowanie z wnioskami w sprawach osobowych podległych pracowników do Zarządu
  • Rekrutacja, zatrudnianie oraz zwalnianie pracowników

Wymagania

  • Znajomość rynku ubezpieczeń (zdany egzamin brokerski będzie dodatkowym atutem)
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne oraz interpersonalne
  • zaangażowanie i orientacja na wynik
  • Doświadczenie w zarządzaniu podległymi pracownikami
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w realizację zadań
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Pracę w stabilnej międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Realną możliwość rozwoju zawodowego
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Narzędzia niezbędne do pracy
  • Pakiet socjalny