Dyrektor Regionalny

GESTIO SA

3435 dni temu

Ogłoszenie numer: 49998, z dnia 2008-09-26

GESTIO SA

Spółka prawa handlowego będąca wyłacznym importerem i dystrybutorem na terenie Polski szwajcarskich urządzeń do kosmetologii zabiegowej oraz produktów kosmetycznych.

Dyrektor Regionalny

Miejsce pracy: mazowieckie

 

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie w swoim regionie za: - analizę rynku, - zorganizowanie form dotarcia do klientów, - organizowanie akcji promocyjnych - opracowanie i realizacja planów sprzedażowych, - utrzymywanie stałego kontaktu z klientami.

Wymagania

- dyspozycyjność i dążenie do sukcesu, - samodzielność w działaniu, - miła aparycja oraz komunikatywność, - doświadczenie w branży dystrybucji kosmetyków i/lub urządzeń do kosmetologii zabiegowej

Oferujemy

- umowę o pracę, umowę agencyjną lub zlecenie (do wyboru), - atrakcyjny system premiowy, - telefon i samochód służbowy (po okresie próbnym), - niezbędne narzędzia pracy.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Podobne oferty

Rekrutują z Praca.pl