Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Dyrektor Regionalny

GESTIO SA
mazowieckie
praca stacjonarna
5688 dni temu

Ogłoszenie numer: 49998, z dnia 2008-09-26

GESTIO SA

Spółka prawa handlowego będąca wyłacznym importerem i dystrybutorem na terenie Polski szwajcarskich urządzeń do kosmetologii zabiegowej oraz produktów kosmetycznych.

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie w swoim regionie za: - analizę rynku, - zorganizowanie form dotarcia do klientów, - organizowanie akcji promocyjnych - opracowanie i realizacja planów sprzedażowych, - utrzymywanie stałego kontaktu z klientami.

Wymagania

- dyspozycyjność i dążenie do sukcesu, - samodzielność w działaniu, - miła aparycja oraz komunikatywność, - doświadczenie w branży dystrybucji kosmetyków i/lub urządzeń do kosmetologii zabiegowej

Oferujemy

- umowę o pracę, umowę agencyjną lub zlecenie (do wyboru), - atrakcyjny system premiowy, - telefon i samochód służbowy (po okresie próbnym), - niezbędne narzędzia pracy.