Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor Rozwoju Procesu i Produktu

Inter Groclin Auto S.A.
wielkopolskie, Grodzisk Wielkopolski
praca stacjonarna
3656 dni temu

Poszukujesz nowych wyzwań?

Chcesz uczestniczyć w dynamicznym rozwoju grupy kapitałowej powstałej w wyniku połączenia potencjałów ekonomicznych, organizacyjnych, finansowych i rynkowych firm:

INTER GROCLIN AUTO S.A. producent wyposażenia i akcesoriów samochodowych, głównie poszycia foteli, jak i samych foteli i fotelików samochodowych,

Kabel-Technik-Polska Spółka z o.o. specjalizuje się w produkcji i projektowaniu wiązek kablowych i szaf sterowniczych. Jest dostawcą dla gałęzi przemysłu pojazdów użytkowych (autobusów i samochodów ciężarowych), przemysłu kolejowego, samochodowego, maszynowego oraz energetyki wiatrowej.

Dołącz do nas!

Naszymi Klientami są największe koncerny światowe. Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowiska:

Miejsce pracy: Grodzisk Wielkopolski

Stanowisko podlega: Zarząd Business Unit

Współpraca z innymi stanowiskami: Dyrektorzy zakładów produkcyjnych

KLUCZOWE  ZADANIA:

  • Rozwój konceptów oraz produktów we wszystkich fazach projektu (od konceptu do wprowadzenia w serie).
  • Zarządzanie pracownikami działów w poszczególnych Zakładach produkcyjnych IGA S.A. w zakresie:
    • projektowania produktu (4 Inżynier produktu+1 Koordynator części)
    • projektowania procesu (kierownik działu + 3 CAD Inżynier + 7 Inżynier procesu + 4 Technik procesu) oraz pracownikami prototypowni (kierownik działu + 5 konstruktorzy  poszyć + 18 operatorów)
  • Rozbudowa istniejącego pionu rozwoju produktu i procesu.
  • Tworzenie i optymalizacja procesu rozwoju produktu (Product development system).
  • Optymalizacja stosowanych metod produkcyjnych w celu obniżenia kosztów produkcji.
  • Nadzór nad przygotowaniem ofert kosztów rozwoju produktu dla klientów.
  • Prezentacja i negocjacja ofert z przedstawicielami klientów.
  • Ocena ryzyka projektu i niezbędnych walidacji na podstawie specyfikacji klientów.
  • Tworzenie Design Guideline dla nowych produktów.
  • Przegląd projektów pod kątem terminowości i zakresu wykonania projektów.
  • Nadzór nad tworzeniem list kontrolnych dla etapów projektu w celu optymalizacji procesu.
  • Szkolenia, zarządzanie i motywowanie podległych zespołów ludzkich.
  • Optymalizacja procesów i kosztów, raportowanie wskaźników na potrzeby Zarządu Spółki
WYMAGANIA:
  • Wykształcenie wyższe o profilu technicznym.
  • Minimum 5-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym w  firmie produkcyjnej, preferowane w branży Automotive.
  • Bardzo dobra znajomość rynku motoryzacyjnego i nowych konceptów w branży.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego.
  • Praktyczna znajomość metodologii Lean Manufacturing (inżynieria, produkcja).
  • Znajomość procesu rozwoju i walidacji produktu.
  • Umiejętność budowania zespołu i przekazywania informacji.
  • Znajomość zagadnień związanych z tworzeniem D-FMEA.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, predyspozycje kierownicze i umiejętność zarządzania zespołami ludzkimi, umiejętność oceny pracowników.
  • Zdolność analitycznego i koncepcyjnego myślenia, zdolność rozumienia procesów technologicznych oraz kreatywnego rozwiązywania problemów.
OFERUJEMY:
  • Odpowiedzialną pracę w dynamicznie zmieniającym i rozwijającym się, międzynarodowym środowisku pracy.
  • Warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanych kwalifikacji i osiąganych wyników.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i współpracy z międzynarodowymi koncernami.

Otrzymanych aplikacji nie zwracamy.
Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.