Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor Strefy

Euro Bank S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
3248 dni temu

Warszawa

zadania:

  • organizacja pracy własnej i podległych oddziałów umożliwiająca osiągnięcie zakładanych celów
  • realizowanie wyznaczonych zadań sprzedażowych zgodnie z celami dla Regionu
  • zarządzanie zespołem Managerów Oddziałów Bankowych i, pośrednio - Doradców Klienta (rekrutacja, rozwój, coaching)
  • kontrola pracy placówek zlokalizowanych na terenie podległej strefy
  • monitorowanie lokalnego rynku usług bankowych i działań konkurencji
  • raportowanie do Regionalnego Dyrektora Sprzedaży
  • budowanie pozycji banku na rynku lokalnym

wymagania:

  • minimum 3-letnie doświadczenie w sprzedaży produktów lub usług finansowych (bankowość detaliczna będzie dodatkowym atutem)
  • minimum 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedaży
  • wykształcenie wyższe
  • charyzma, zdolności przywódcze i umiejętność motywowania zespołu do realizacji celów sprzedażowych
  • inicjatywa, przedsiębiorczość, samodzielność
  • doskonałe umiejętności negocjacyjne
  • nastawienie na działanie skuteczne i konsekwentne
  • prawo jazdy kat. B

oferujemy:

  • pracę w renomowanej międzynarodowej korporacji i możliwość dalszego rozwoju
  • wyposażenie w narzędzia niezbędne do realizacji zadań (telefon, komputer, samochód służbowy)
  • umowę o pracę oraz stałe wynagrodzenie uzupełniane atrakcyjnym systemem premiowym
  • prywatną opiekę medyczną