Najnowsze oferty pracy

  • Zastępca Dyrektora Oddziału Kuźni

    MOJ S.A.   Osowiec, k-Opola    praca stacjonarna
    dyrektor  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    Optymalizacja procesów realizowanych w Oddziale poprzez inicjowanie, projektowanie i wdrażanie rozwiązań mających na celu: wzrost efektywności, optymalizację kosztów, poprawę wydajności pracy; Udział w opracowywaniu i wdrażaniu projektów rozwoju działalności Oddziału, w tym...
Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor zakładu produkcyjnego

Klient portalu Praca.pl
dolnośląskie, Powiat świdnicki
praca stacjonarna
3406 dni temu

Ogłoszenie numer: 572758, z dnia 2014-12-22

Dla naszego klienta poszukujemy kandydata do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: dolnośląskie, Powiat świdnicki

Opis stanowiska

  • Nadzór nad wszystkimi procesami w zakładzie produkcyjnym.
  • Opracowywanie długoterminowych planów w zakresie postępu technicznego, planów inwestycyjnych i modernizacyjnych.
  • Odpowiedzialność za prawidłową realizację planów produkcyjnych, budżetowych, inwestycyjnych w zakładzie produkcyjnym
  • Nadzór nad podległymi działami organizacyjnymi oraz koordynowanie ich prac.
  • Uczestnictwo w procesie wdrażania nowych wyrobów i nowych technologii.
  • Prowadzenie właściwego zatrudnienia pracowników w podległych działach, zwłaszcza właściwego doboru pracowników o odpowiednich kwalifikacjach.
  • Sprawowanie nadzoru nad wykorzystaniem majątku trwałego spółki.
  • Systematyczne kontrolowanie procesów produkcyjnych pod względem właściwego wykorzystania maszyn, materiałów, energii i czasu pracy.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne.
  • 5 letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w zakładzie produkcyjnym.
  • Znajomość nowoczesnych technologii zarządzania produkcją.
  • Znajomość języków obcych: niemiecki lub angielski.
  • Umiejętność zarządzania budżetem.
  • Doświadczenie w zarządzaniu dużym zespołem pracowników.
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej.
  • Skuteczność podejmowanych działań.
  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem zakładem produkcyjnym.

Oferujemy

  • Pracę w prężnie działającej firmie, możliwość rozwoju i podniesienia kwalifikacji, wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji.