Najnowsze oferty pracy

  • Zastępca Dyrektora Oddziału Kuźni

    MOJ S.A.   Osowiec, k-Opola    praca stacjonarna
    dyrektor  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Optymalizacja procesów realizowanych w Oddziale poprzez inicjowanie, projektowanie i wdrażanie rozwiązań mających na celu: wzrost efektywności, optymalizację kosztów, poprawę wydajności pracy; Udział w opracowywaniu i wdrażaniu projektów rozwoju działalności Oddziału, w tym...
Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor Zakładu

Horyzont Doradztwo Personalne
Nowa Sól
praca stacjonarna
2501 dni temu

Naszym klientem jest międzynarodowa firma motoryzacyjna z siedzibą w Nowej Soli.

Miejsce pracy: Nowa Sól
Nr Ref.: 3565/2017/PR

Zadania:
  • zarządzanie operacyjne działalnością zakładu,
  • zarządzanie pracą kierowników komórek organizacyjnych w sposób zapewniający rozwój jakościowy, środowiskowy i biznesowy firmy,
  • w szczególności dotyczący wyników działalności i satysfakcji klientów firmy,
  • reprezentowanie zakładu przed organami kontroli, kooperantami i innymi firmami lub instytucjami,
  • realizowanie polityki marketingowej i wizerunkowej firmy,
  • zapewnienie efektywnej komunikacji wewnątrz zakładu,
  • kształtowanie struktury zatrudnienia i zasad wynagradzania,
  • zapewnienie możliwości stałego doskonalenia pracowników we wszystkich komórkach organizacyjnych,
  • nadzór nad prawidłowością rozliczeń finansowych i sprawozdawczością zgodnie
  • z wytycznymi działu finansowego firmy.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe,
  • co najmniej 5 - letnie doświadczenie w kierowaniu zakładem produkcyjnym,
  • praktyczna znajomość aspektów funkcjonowania przedsiębiorstwa produkcyjnego: logistyka, jakość, zarządzanie produkcją, systemy produkcyjne, zarządzanie zasobami,
  • bardzo dobra znajomość angielskiego (dodatkowo niemiecki mile widziany),
  • wysokie zdolności przywódcze i umiejętności zarządzania zespołem: organizacja pracy, zarządzanie zespołowe i projektowe, zarządzanie motywacją, coaching.
Oferujemy:
  • ciekawą i stałą pracę w międzynarodowej firmie z branży automotive,
  • możliwość aktywnego uczestnictwa w rozwoju firmy,
  • praca w nowoczesnym zakładzie,
  • pakiet socjalny, ubezpieczenia grupowe dla pracowników, opiekę medyczną.

Posiadamy certyfikat na prowadzenie działalności w zakresie agencji zatrudnienia - wpis pod numerem 14300.

Horyzont Doradztwo Personalne Sp. z o.o.
ul. Zwycięstwa 16/18/16
44-100 Gliwice
tel 032 775 57 12
www.horyzont.pl