Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź Dyrektor Generalny Łódź
Dyrektor Zarządzający Europejskim Centrum Projektowym

Grafton Recruitment
Łódź
praca stacjonarna
2741 dni temu
Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 812)
Job location: Łódź
Nr ref.: 9-40-39991/PC
Do powstającego Europejskiego Centrum Projektowego w Łodzi – inwestycji naszego klienta z branży budowlanej specjalizującego się w produkcji prefabrykatów betonowych i żelbetowych poszukujemy wysokiej klasy specjalisty na stanowisko:

Zadania:
  • Zarządzanie unikatowym na skalę kraju Europejskim Centrum Projektowym.
  • Zarządzanie budżetem oraz nadzorowanie projektów realizowanych w Centrum.
  • Wyznaczanie kierunków działań zespołom zatrudnionym w ramach struktur tworzonego Centrum.
  • Rozwijanie kultury ciągłego doskonalenia, innowacyjności oraz orientacji na klienta.
  • Odpwiedzialność za budowanie wizerunku Centrum oraz spójności ze standardami firmy.
Requirements:
  • Wykształcenie wyższe budowlane lub pokrewne – mile widziane uzupełnienie edukacją biznesową (np. MBA).
  • Doświadczenie w branży konstrukcyjno-budowlanej jako Project Manager lub Dyrektor Generalny.
  • Min. 8-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku zwiazanym z zarzadzaniem zespołem (min. 100 osób), w ramach dużych, międzynarodowych struktur.
  • Biegły język angielski jest koniecznością.
  • Biegłość w komunikacji i zarządzaniu priorytetami w złożonym środowisku biznesowo-technologicznym, oraz umiejętność efektywnego zarządzania organizacją typu start-up (usługi, koszty, utrzymanie, zasoby etc.)
Benefits:
Korzyści:
  • Udział w realizacji nowej inwestycji w Łodzi.
  • Zarządzanie unikatowym centrum w skali kraju.
  • Praca na rzecz lidera rynku prefabrykatów w Polsce i Skandynawii.
  • Praca w międzynarodowym środowisku wśród wysoko wykwalifikowanych managerów z branży budowlanej.
  • Praca w nowoczesnym biurowcu klasy A z dostępem do najnowszych technologii.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”