Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor Zarządzający

HRSolo
mazowieckie, Włocławek
praca stacjonarna
2797 dni temu

Dla naszego Klienta, przedsiębiorstwa produkcyjno-usługowego
(branża budowlana, zatrudnienie ok. 100 osób),
poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

Miejsce pracy: Włocławek

Nr Ref.: DZ

Zadania:
  • opracowywanie planów rozwoju oraz realizacja strategii firmy
  • zlecanie zadań podległemu zespołowi i nadzorowanie ich wykonania
  • analizowanie wyników finansowych i podejmowanie działań związanych z optymalizacją kosztów
  • nadzorowanie realizacji budżetu działu sprzedaży i marketingu
  • opracowywanie wstępnych planów inwestycyjnych
  • nadzór nad rozwojem rynku sprzedaży w Polsce i Europie
  • współpraca ze wszystkimi działami w zakresie poprawy efektywności działania
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne/prawnicze/techniczne
  • doświadczenie w zarządzaniu przedsiębiorstwem produkcyjno-usługowym
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 5 lat
Oczekiwane umiejętności:
  • opracowywanie strategii dla przedsiębiorstwa
  • znajomość zasad analizy ekonomicznej i finansowej przedsiębiorstw
  • znajomość nowoczesnych technik optymalizacji kosztów
  • umiejętność zarządzania budżetem
  • myślenie strategiczne
  • analiza sytuacji i rozwiązywanie problemów
  • budowanie dobrych relacji z ludźmi
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
    Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia w rozwijającej się branży-drewno
  • odpowiednie narzędzia pracy
  • wynagrodzenie stałe plus premia zależna od wyników i realizacji celów
  • pomoc w przypadku relokacji
numer CAZ - wpis do rejestru agencji zatrudnienia 7784