Najnowsze oferty pracy

  • Global Head of Insurance

    Malta Trading Sp. z o.o. SK.   Malta, Sliema    praca stacjonarna
    menedżer / dyrektor  umowa o pracę  pełny etat
    5 dni
    Responsibilities of the Role In-house Insurance Broker for the Kronospan global insurance needs which mainly consists of a global Property Damage and Business Interruption program, General Liability Insurance and Marine Open Cover; Internal insurance contact person for all Kronospan entities;...
Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor Zarządzający

Exorigo-Upos sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
2724 dni temu

Grupa Exorigo-Upos jest wiodącym dostawcą kompleksowych rozwiązań IT dla sektorów retail, bankowość, produkcja i ubezpieczenia. Posiadamy w tym obszarze ponad dwudziestoletnie doświadczenie i jesteśmy zaufanym partnerem technologicznym.

Exorigo Financial Services Sp. z o.o. poszukuje obecnie osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • Współudział w kreowaniu i realizowaniu strategii firmy;
  • Zarządzanie operacyjne oraz koordynacja działań pracy poszczególnych działów w firmie;
  • Nadzór na prawidłowością przebiegu procesów zarządczych i operacyjnych firmy;
  • Zarządzanie relacjami biznesowymi z klientami;
  • Identyfikacja potrzeb biznesowych klientów;
  • Organizowanie pracy oraz wsparcie podległych pracowników w realizacji zadań, rozliczanie i koordynowanie funkcjonowania poszczególnych działów;
  • Wdrażanie efektywnych rozwiązań;
  • Sprawne i zgodne z procedurami zarządzanie działalnością operacyjną;
  • Odpowiedzialność za politykę zatrudniania, zarządzania, motywowania i rozwoju pracowników w podległych zespołach;
  • Wykonywanie wobec pracowników przedsiębiorstwa Spółki uprawnienia i obowiązki pracodawcy w rozumieniu Kodeksu Pracy.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe w dziedzinie zarządzania, informatyki lub pokrewne;
  • Co najmniej pięcioletnie doświadczenie zawodowe na analogicznym stanowisku;
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołami;
  • Silna orientacja na wyniki;
  • Umiejętności strategicznego myślenia;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)” Osoby zainteresowane udziałem w innych procesach rekrutacyjnych Grupy Exorigo - Upos prosimy o dopisanie w CV dodatkowej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do potrzeb kolejnych rekrutacji przeprowadzanych przez Exorigo –Upos zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz.926, ze zm)”.