Najnowsze oferty pracy

  • Zastępca Dyrektora Oddziału Kuźni

    MOJ S.A.   Osowiec, k-Opola    praca stacjonarna
    dyrektor  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Optymalizacja procesów realizowanych w Oddziale poprzez inicjowanie, projektowanie i wdrażanie rozwiązań mających na celu: wzrost efektywności, optymalizację kosztów, poprawę wydajności pracy; Udział w opracowywaniu i wdrażaniu projektów rozwoju działalności Oddziału, w tym...
Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor Zarządzający

HRSolo
lubelskie
praca stacjonarna
2728 dni temu

Dla naszego Klienta,
właściciela sieci sklepów z kapitałem zagranicznym,
poszukujemy Kandydatek/Kandydatów na stanowisko:

Zadania:
  • Zarządzanie operacyjne siecią detaliczną w skali kraju
  • Nadzór nad wszystkimi działami w organizacji
  • Ekspansja terytorialna, zwiększająca udział w rynku sieci na terenie Polski
  • Planowanie i realizacja założeń budżetowych
  • Opracowanie, wdrażanie i monitorowanie wykonania planów inwestycyjnych
  • Raportowanie do właściciela
Wymagania:
  • Kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu  strukturami rozbudowanej sieci sprzedaży detalicznej
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Osobowość lidera
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami w kilku lokalizacjach jednocześnie, w zarządzaniu dużymi zespołami pracowników oraz w pracy w międzynarodowej organizacji
  • Udział w opracowaniu strategii sprzedażowej, w proponowaniu nowych rozwiązań oraz ich realizacji.
  • Dyspozycyjność, gotowość do podróży służbowych
Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach międzynarodowych struktur
  • Pełna wyzwań praca, w dużej dynamicznie rozwijającej się strukturze
  • Atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z systemem premiowym
  • Duża swoboda działania
  • Odpowiednie narzędzia pracy