Najnowsze oferty pracy

  • Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy

    Starostwo Powiatowe w Otwocku   Otwock    praca stacjonarna   dziś wygasa
    dyrektor  umowa o pracę  pełny etat
    4 dni
    Wskazanie zakresu zadań wykonywanych na stanowisku: kierowanie Powiatowym Urzędem Pracy w Otwocku (PUP) i reprezentowanie go na zewnątrz; wykonywanie czynności z zakresu prawa pracy wobec pracowników PUP; realizacja zadań należących do samorządu powiatowego w zakresie polityki rynku pracy;...
Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor Zarządzający

Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa
warmińsko-mazurskie
praca stacjonarna
3342 dni temu

Nasz klient to międzynarodowa firma będąca producentem części dla przemysłu motoryzacyjnego i sprzętu gospodarstwa domowego. W związku z dynamiczną rozbudową sieci sprzedaży w Polsce, obecnie firma poszukuje do swojej siedziby w Krakowie osoby na stanowisko:

Nr Ref.: AKA/PP/1201I/2015

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne wraz doskonałymi umiejętnościami sprzedażowymi
  • Minimum 5 lat doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku w firmie z branży produkcyjnej, najchętniej z branży motoryzacyjnej
  • Doskonała znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w mowie i piśmie
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne oraz negocjacyjne
  • Dyspozycyjność i zaangażowanie w pracę
  • Prawo jazdy kat. B, gotowość do częstych podroży
Obowiązki:
  • Współtworzenie i realizacja strategii rozwoju oraz koordynacja pracy wszystkich działów w firmie, w tym działań handlowych i operacyjnych
  • Podejmowanie decyzji dotyczących kierunku rozwoju nowych produktów i usług
  • Odpowiedzialność za stworzenie i wdrożenie procesów zarządczych i operacyjnych
  • Nadzór finansowy obejmujący: budżet, kontrolę wydatków na realizowane projekty, odpowiedzialność za wyniki
  • Reprezentowanie firmy oraz dbałość o formalno-prawną zgodność wszystkich aspektów działalności firmy z obowiązującymi przepisami krajowymi i międzynarodowymi
Oferujemy:
  • Interesującą pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynkach światowych
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość realizacji ambitnych celów zawodowych