Praca.pl Praca Lubuskie Zielona Góra Dziennikarz Zielona Góra
Dziennikarz - Prowadzenie miejskiego portalu informacyjnego

Times Press sp. z o.o.
Zielona Góra
praca stacjonarna
2849 dni temu

Ogłoszenie numer: 1139470, z dnia 2016-07-01

Times Press sp. z o.o. świadczy usługi marketingowe (http://brand.ceo/pl-pl/) oraz prowadzi działalność wydawniczą portali internetowych.

Miejsce pracy: Zielona Góra

Nr Ref.: TPRESS007

Opis stanowiska

Myślałeś/aś kiedyś o pisaniu artykułów dla lokalnego portalu internetowego, albo otwarciu swojej własnej, niezależnej strony?

Posiadasz zdolności menadżerskie i wiesz jak pozyskiwać reklamodawców?
A może po prostu lubisz pisać i chcesz sprawdzić się jako dziennikarz internetowy?

Jeżeli na jedno z tych pytań odpowiedziałeś/aś „tak", to znaczy, że nasza propozycja jest skierowana właśnie do Ciebie.

Times Press sp. z o.o. (jest wydawcą takich serwisów jak www.BusinessTimes.pl czy www.BiznesGazeta.pl) szuka osób chętnych do prowadzenia miejskich serwisów informacyjnych.

Wymagania

  • Komunikatywność i otwarcie na wyzwania
  • Umiejętności redaktorskie, lekkie pióro
  • Umiejętności menadżerskie
  • Nie wymagamy prowadzenia działalności gospodarczej

Oferujemy

Ewentualna współpraca wyglądałaby następująco...

My udostępniamy serwis, domenę, szablon i pełne wsparcie techniczne, a Ty i Twoi współpracownicy zapełniacie stronę treścią redakcyjną i prowadzicie regularne działania związane z prowadzeniem serwisu informacyjnego.

Bardzo dobrym przykładem działania na proponowanych zasadach jest portal z Wielkopolski - http://www.GazetaWielkopolska.pl/ i tak docelowo mają prezentować się portale z grupy Times Press.

Nie ingerujemy w charakter strony, nie interesuje nas sposób pozyskiwania klientów reklamowych, nie przeszkadzamy w tworzeniu treści – udostępniamy jedynie know-how, a cała reszta należy do Was.
90% zysków z artykułów sponsorowanych i reklam również trafiają w Wasze ręce. Ich wysokość jest zależna tylko i wyłącznie od Waszego zacięcia, konsekwencji i umiejętności.

Prowadzenie portalu informacyjnego wiąże się także z akredytacjami na różne eventy (koncerty, konferencje, zloty), często zagraniczne, o dużym rozmachu.

Nasza pomoc polegałaby na dostarczaniu części treści (przynajmniej na początku, żeby rozkręcić serwis) i na pełnym wsparciu technicznym w zakresie administrowania stroną. Całość działań prowadzona jest na systemie CMS, który jest bardzo prosty w obsłudze, więc nie trzeba mieć praktycznie żadnych zdolności informatycznych. Liczą się tylko chęci i dobre nastawienie.

Szukamy osób(mile widziane zgłoszenia zgranych grup 2-3 osobowych), które mają zacięcie menadżerskie i dziennikarskie. Liczymy na Waszą aktywność i kreatywność.

Jako grupa Times Press chcemy rozszerzyć sieć portali na miejskie serwisy informacyjne:

http://www.GazetaWielkopolska.pl/ -> Poznań, Wielkopolska / ZAJĘTY - PORTAL DZIAŁA
http://www.GlosKatowic.pl/ -> Katowice, Śląsk / WOLNY - WYŁĄCZONY
http://www.GlosKielc.pl/ -> Kielce, Świętokrzyskie / WOLNY - WYŁĄCZONY
http://www.GlosKrakowa.pl/ -> Kraków, Małopolska / WOLNY - WYŁĄCZONY
http://www.GlosLodzi.pl/ -> Łódź, Łódzkie / WOLNY - WYŁĄCZONY
http://www.GlosOlsztyna.pl/ -> Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie / WOLNY - WYŁĄCZONY
http://www.GlosRzeszowa.pl/ -> Rzeszów, Podkarpackie / ZAJĘTY - PORTAL W PRZYGOTOWANIU
http://www.GlosTorunia.pl/ -> Toruń, Kujawsko-Pomorskie / WOLNY - WYŁĄCZONY
http://www.GlosWroclawia.pl/ -> Wrocław, Dolny Śląsk / WOLNY - WYŁĄCZONY
http://www.DziennikOpolski.pl/ -> Opole, Opolskie / WOLNY - WYŁĄCZONY
http://www.GazetaLubelska.pl/ -> Lublin, Lubelskie / WOLNY - WYŁĄCZONY
http://www.GlosTrojmiasta.pl/ -> Trójmiasto, Pomorskie / WOLNY - WYŁĄCZONY
http://www.GlosBydgoszczy.pl/ -> Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie / WOLNY - WYŁĄCZONY
http://www.DziennikWarszawy.pl/ -> Warszawa, Mazowieckie / WOLNY - WYŁĄCZONY
http://www.GlosPodlaski.pl/ -> Białystok, Podlaskie / WOLNY - WYŁĄCZONY

Jeżeli jesteś z mniejszej miejscowości, a chciałbyś wystartować z portalem na jej terenie, to pisz śmiało, rozpatrzymy każdą kandydaturę.