Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Opolskie Dziennikarz Opolskie
Dziennikarz techniczny

Trade Media International
opolskie, cały kraj
praca stacjonarna
3504 dni temu

Wydawnictwo Trade Media International, firma działająca na rynku wydawniczym i  internetowym, czołowy wydawca licencjonowanych czasopism branżowych w Polsce związanych z ogólnie pojętą produkcją przemysłową oraz budownictwem, właściciel kilku opiniotwórczych serwisów oraz organizator specjalistycznych seminariów branżowych, poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: cały kraj

Zadania:
  • Pisanie i przygotowywanie tekstów technicznych, m.in. artykułów, case study, itp.;

  • Dbanie o najwyższą jakość materiałów pod względem językowym i merytorycznym;

  • Współpraca z zespołem redakcyjnym i klientami.

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe dziennikarskie lub techniczne;

  • Doświadczenie dwuletnie jako dziennikarz;

  • Znajomość terminologii z branży przemysłu, produkcji i/lub budownictwa;

  • Dokładność i poprawność stylistyczna, gramatyczna i ortograficzna języka polskiego;

  • Umiejętność redagowania tekstów;

  • Biegła obsługa komputera i znajomość pakietu MS Office;

  • Doświadczenie w pisaniu tekstów technicznych.

Oferujemy:
  • Ciekawą pracę w firmie o międzynarodowej atmosferze;

  • Możliwość wykonywania pracy zdalnie;

  • Wyjazdy służbowe, np. targi, konferencje, itp.

W Trade Media International kieruje nami pasja w życiu zawodowym i prywatnym. Stwarzamy pozytywną atmosferę dla owocnej współpracy. Inwestujemy w ludzi, w ich szkolenia i rozwój. Wierzymy w ludzi zmotywowanych i zaangażowanych, pragnących się rozwijać.

Dołącz do nas i z nami osiągaj sukces!