Recruitment Solutions

Firma doradztwa personalnego. Specjalizuje się w kompleksowej realizacji projektów rekrutacji na stanowiska specjalistyczne oraz kadry zarządzającej średniego i wyższego szczebla. Kluczem do sukcesu w Państwa firmie są ludzie - wiemy, jak znaleźć najlepszych!

Krystyna Hołoga
ul. St. Leszczyńskiego 4/29
50-078 Wrocław
tel. +48 531 465 004

Aplikacje prosimy przesyłać na:

kh@recruitmentsolutions.pl

Certyfikaty:
2505 agencja doradztwa personalnego

Dla firmy produkcyjnej z branży spożywczej w związku z dynamicznym rozwojem Działu Utrzymania Ruchu do pracy na stałe pilnie poszukujemy zmotywowanych i sumiennych osób na stanowisko:

Elektromechanik (DUR)
Miejsce pracy: ok. Poznania (Tarnowo Podgórne)
Nr ref.: KH22/17PP

Kluczowe zadania to:

  • bieżący nadzór oraz utrzymanie sprawności maszyn i urządzeń w zakładzie produkcyjnym
  • usuwanie problemów mechanicznych, elektrycznych i elektronicznych - zapewnienie ciągłości produkcji
  • serwisowanie, przeglądy i konserwacja urządzeń
  • dbanie o prawidłowość zapisów w dokumentacji technicznej przeglądów i napraw maszyn produkcyjnych

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • min. 1-2-letnie doświadczenie zawodowe w pracy na analogicznym stanowisku
  • praktyczne doświadczenie oraz umiejętność przeprowadzania napraw, konserwacji oraz serwisowania maszyn i urządzeń w firmach produkcyjnych
  • mile widziane doświadczenie w przemyśle spożywczym w pracy zmianowej
  • wykształcenie zawodowe lub średnie, kierunkowe (mechanika, elektryka etc.)
  • dobra, praktyczna wiedza i znajomość zagadnień z zakresu mechaniki/ elektromechaniki
  • podstawowa znajomość układów pneumatyki
  • mile widziane uprawnienia SEP do 1kV
  • gotowość do nauki i chęć do pracy
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

Nasz Klient oferuje:

  • stałą, stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej (pełen etat, umowa o pracę)
  • odpowiednie do stanowiska warunki zatrudnienia (umowa o pracę zawierana bezpośrednio z pracodawcą)
  • motywacyjny system wynagrodzenia (stała pensja + atrakcyjne benefity)
  • możliwość podnoszenia umiejętności i kwalifikacji poprzez szkolenia

Jeśli posiadasz wiedzę techniczną, doświadczenie z zakresu mechaniki i elektryki w branży produkcyjnej i chcesz dołączyć do rozwijającej się, stabilnej firmy, wyślij nam swoje CV już dziś - oferta pracy od zaraz!

Prosimy o dopisanie numeru referencyjnego KH22/17RS w tytule e-maila.

Poznaj stanowisko: Elektromechanik

Zadaniem elektromechanika w najszerszym ujęciu jest projektowanie, wykonywanie, obsługa i naprawa urządzeń elektrycznych różnego rodzaju – począwszy od sprzętów domowych AGD i RTV, poprzez instalacje elektryczne w samochodzie, na zaawansowanych maszynach i urządzeniach specjalistycznych kończąc. W branży motoryzacyjnej, elektromechanik zajmuje się jednak głównie badaniem i analizowaniem stanu technicznego ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl