Podobne oferty pracy

Certyfikaty:
2505 agencja doradztwa personalnego

Dla firmy produkcyjnej z branży spożywczej w związku z dynamicznym rozwojem Działu Utrzymania Ruchu do pracy na stałe pilnie poszukujemy zmotywowanych i sumiennych osób na stanowisko:

Elektromechanik (DUR)
Miejsce pracy: ok. Poznania (Tarnowo Podgórne)
Nr ref.: KH22/17PP

Kluczowe zadania to:

  • bieżący nadzór oraz utrzymanie sprawności maszyn i urządzeń w zakładzie produkcyjnym
  • usuwanie problemów mechanicznych, elektrycznych i elektronicznych - zapewnienie ciągłości produkcji
  • serwisowanie, przeglądy i konserwacja urządzeń
  • dbanie o prawidłowość zapisów w dokumentacji technicznej przeglądów i napraw maszyn produkcyjnych

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • min. 1-2-letnie doświadczenie zawodowe w pracy na analogicznym stanowisku
  • praktyczne doświadczenie oraz umiejętność przeprowadzania napraw, konserwacji oraz serwisowania maszyn i urządzeń w firmach produkcyjnych
  • mile widziane doświadczenie w przemyśle spożywczym w pracy zmianowej
  • wykształcenie zawodowe lub średnie, kierunkowe (mechanika, elektryka etc.)
  • dobra, praktyczna wiedza i znajomość zagadnień z zakresu mechaniki/ elektromechaniki
  • podstawowa znajomość układów pneumatyki
  • mile widziane uprawnienia SEP do 1kV
  • gotowość do nauki i chęć do pracy
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

Nasz Klient oferuje:

  • stałą, stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej (pełen etat, umowa o pracę)
  • odpowiednie do stanowiska warunki zatrudnienia (umowa o pracę zawierana bezpośrednio z pracodawcą)
  • motywacyjny system wynagrodzenia (stała pensja + atrakcyjne benefity)
  • możliwość podnoszenia umiejętności i kwalifikacji poprzez szkolenia

Jeśli posiadasz wiedzę techniczną, doświadczenie z zakresu mechaniki i elektryki w branży produkcyjnej i chcesz dołączyć do rozwijającej się, stabilnej firmy, wyślij nam swoje CV już dziś - oferta pracy od zaraz!

Prosimy o dopisanie numeru referencyjnego KH22/17RS w tytule e-maila.

Poznaj stanowisko: Elektromechanik

Zadaniem elektromechanika w najszerszym ujęciu jest projektowanie, wykonywanie, obsługa i naprawa urządzeń elektrycznych różnego rodzaju – począwszy od sprzętów domowych AGD i RTV, poprzez instalacje elektryczne w samochodzie, na zaawansowanych maszynach i urządzeniach specjalistycznych kończąc. W branży motoryzacyjnej, elektromechanik zajmuje się jednak głównie badaniem i analizowaniem stanu technicznego ...

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl