Ogłoszenie numer: 1004382, z dnia 2016-03-04

Tramwaje Warszawskie sp. z o.o. firma o blisko  150-letniej tradycji, świadcząca usługi w zakresie publicznego transportu zbiorowego, kierująca się zasadą odpowiedzialności ekonomicznej, społecznej i ekologicznej, poszukuje kandydata do pracy w Zakładzie Realizacji Przewozów „Praga” na stanowisko:

Elektromonter trakcji elektrycznej

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Nr Ref.: 2016/12

Opis stanowiska

Do zadań kandydata zatrudnionego na ww. stanowisku należeć będzie:

  • obsługa urządzeń diagnostycznych i przyrządów pomiarowych elektrycznych
  • przeprowadzanie prób układów sterowania, hamowania, pracy silników trakcyjnych i aparatury trakcyjnej
  • przeprowadzanie regulacji prądów charakterystycznych i regulacji aparatury elektrycznej taboru przy pomocy urządzeń diagnostycznych
  • sprawdzenie i zlokalizowanie uszkodzeń w układach przeciwpoślizgowych zainstalowanych w tramwajach rozrusznikowych
  • przeprowadzenie prac wykonywanych przy poszczególnych naprawach i przeglądach wagonów tramwajowych
  • demontaż i montaż podzespołów elektrycznych na wagonie

Wymagania

  • wykształcenie  zasadnicze zawodowe techniczne (elektryk, energetyk)
  • roczne doświadczenie zawodowe w pracy na stanowisku elektryka, elektromontera lub praktyki zawodowe w okresie nauki – mile widziani absolwenci szkół o ww. kierunkach
  • uprawnienia SEP do 1 kV w zakresie eksploatacji
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • umiejętność pracy w zespole, dociekliwości oraz odpowiedzialności
  • brak przeciwwskazań do pracy powyżej 3 m

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pierwsza umowa na 3-miesięczny okres próbny, druga na czas określony 7 miesięcy, kolejna na czas nieokreślony)
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia zawodowego, kwalifikacji i zaangażowania
  • świadczenia socjalne z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, opieka medyczna
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • pracę w systemie 3-zmianowym w godz.6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00
  • zatrudnienie na pełen etat lub ½ etatu
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 16.12.2015 r., Dz. U. z 2015 r., poz. 2135 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych, prawie dostępu do treści moich danych i ich poprawiania oraz prawie do odwołania zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie.

Poznaj stanowisko: Elektromonter

Elektromonter, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za montaż i bieżące serwisowanie urządzeń elektrycznych, obecnych na terenie zakładu lub przedsiębiorstwa. Osoba zatrudniona na tym stanowisku sprawuje nadzór nad poprawnym funkcjonowaniem wszelkich instalacji elektrycznych, funkcjonujących w podległym mu miejscu pracy. Elektromonter zazwyczaj specjalizuje się w obsłudze i serwisowaniu konkretnej gamy ...

Rekrutują z Praca.pl