Elektronik / Automatyk
pl / en
Jesteś tutaj:  Strona Główna » Elektronik / Automatyk

Poznaj pracodawcę

ul. 23 Października 61
62-080 Tarnowo Podgórne
woj. wielkopolskie

Poznaj stanowisko:
Elektronik

Elektronik - osoba, która zajmuje się montażem, instalacją, konserwacją i naprawą sprzętu komputerowego oraz innych urządzeń elektronicznych. Elektronik jest człowiekiem wszechstronnym - zna się nie tylko na sprzęcie, ale też na jego oprogramowaniu. Zawód ten jest zawodem przyszłości, ponieważ elektronika ma szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach życia. Elektronik jest potrzebny jako serwisant, sprzedawca, kontroler ...

czytaj więcej: Elektronik

Praca Elektronik

Elektronik / Automatyk - Ogłoszenie archiwalne

Praca GIZEH Dispoform Sp. o.o. / Energetyka / Elektronika / Inżynieria / Projektowanie / Przemysł / Produkcja / wielkopolskie / Tarnowo Podgórne

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia:

Konstruktor elektronik Fibar Group S.A. wielkopolskie

Starszy Automatyk (Dział Utrzymania Ruchu) Mondi Pro Sp. z o.o. wielkopolskie

Pracownik mieszalni (m/k) Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. wielkopolskie

Automatyk - Elektronik Schur Flexibles Poland Spółka z o.o. wielkopolskie

Kontroler Jakości Exact Systems S.A. wielkopolskie

Więcej ofert pracy »
Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?

Prosimy nie odpowiadać na poniższe ogłoszenie, gdyż z całą pewnością nie jest ono aktualne. Przedstawiamy je tutaj, aby ułatwić Państwu zapoznanie się z profilem danego pracodawcy.

Ogłoszenie numer: 1031450, z dnia 2016-03-22

GIZEH Dispoform Sp. z o.o. producent opakowań z tworzyw sztucznych

poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: wielkopolskie / Tarnowo Podgórne

Opis stanowiska

  • praca przy programowaniu, naprawach i konserwacji robotów przemysłowych firm: Beck ,Muller, Wittman, Gefitt
  • zadania przewidziane na stanowisku to bieżące wsparcie części produkcyjnej firmy.

Wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne
  • aktualne uprawnienia elektryczne
  • umiejętność współpracy w zespole (mechanicy, elektrycy, pracownicy produkcji)
  • dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym od poniedziałku do piątku

Oferujemy

  • stałą stawkę godzinową plus premię uznaniową
  • umowa o pracę
  • prywatna opieka medyczna
  • stabilne zatrudnianie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
 dodaj do ulubionych  drukuj ofertę  ustaw powiadomienia  RSS