Elektronik (m/k)
pl / en

Poznaj stanowisko: Elektronik

Elektronik - osoba, która zajmuje się montażem, instalacją, konserwacją i naprawą sprzętu komputerowego oraz innych urządzeń elektronicznych. Elektronik jest człowiekiem wszechstronnym - zna się nie tylko na sprzęcie, ale też na jego oprogramowaniu. Zawód ten jest zawodem przyszłości, ponieważ elektronika ma szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach życia. Elektronik jest potrzebny jako serwisant, sprzedawca, kontroler ...

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

dolnośląskie, Wrocław
dolnośląskie, Wrocław, Jelenia Góra, Legnica, Wałbrzych

Elektronik (m/k)- Ogłoszenie archiwalne

Praca Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. / Energetyka / Elektronika / dolnośląskie / Legnica

Trenkwalder jest jednym z liderów na polskim rynku usług HR, realizującym liczne projekty w zakresie pracy stałej, tymczasowej i outsourcingu.

Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG z obrotem powyżej 1 miliarda euro. Grupa Trenkwalder jest jedną z wiodących agencji pracy w Europie, zatrudnia ponad 55 000 pracowników i ma ponad 300 biur w 17 krajach Europy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszym specjalistom w branży, Trenkwalder zdobywa zaufanie coraz liczniejszej rzeszy zatrudnionych kandydatów oraz zadowolonych klientów.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:
Miejsce pracy: Legnica
Nr ref.: ELE/LEG/0116
Obowiązki:
  • koordynacja i prowadzenie bieżących napraw,
  • utrzymanie w pełnej sprawności maszyn i urządzeń w obszarze produkcji,
  • okresowe przeglądy wszelkich maszyn oraz instalacji,
  • dbałość o stan techniczny i konserwacja maszyn i urządzeń w obszarze produkcji,
  • diagnozowanie usterek w urządzeniach elektronicznych,
  • analiza przyczyn powstawania awarii i zapobieganie ich występowaniu.
Wymagania:
  • znajomość zagadnień i problemów technicznych w zakładzie produkcyjnym,
  • dobra znajomość schematów elektrycznych,
  • doświadczenie w pracy w obszarze utrzymania ruchu,
  • min. rok doświadczenia w naprawach elektronicznych maszyn produkcyjnych,
  • umiejętności organizacyjne,
  • wykształcenie średnie kierunkowe.
Oferujemy:
  • pracę na 1 zmianę w godzinach 8:00-16:00,
  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
  • możliwość rozwoju,
  • pracę w firmie będącej liderem w swojej branży,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.