Elektronik
pl / en
Jesteś tutaj:  Strona Główna » Elektronik

Poznaj stanowisko:
Elektronik

Elektronik - osoba, która zajmuje się montażem, instalacją, konserwacją i naprawą sprzętu komputerowego oraz innych urządzeń elektronicznych. Elektronik jest człowiekiem wszechstronnym - zna się nie tylko na sprzęcie, ale też na jego oprogramowaniu. Zawód ten jest zawodem przyszłości, ponieważ elektronika ma szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach życia. Elektronik jest potrzebny jako serwisant, sprzedawca, kontroler ...

czytaj więcej: Elektronik

Praca Elektronik

Elektronik - Ogłoszenie archiwalne

Praca Logart Personnel Consulting / Energetyka / Elektronika / mazowieckie / Grodzisk Mazowiecki

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia:

Konstruktor elektronik / Projektant obwodów drukowanych (k/m) TRUMPF Huettinger Sp. z o.o. mazowieckie

Starszy Elektronik/Automatyk POLPHARMA S.A. mazowieckie

Więcej ofert pracy »
Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?

Dla naszych klientów wyszukujemy i rekrutujemy najlepszych kandydatów do pracy. Realizujemy projekty z zakresu zarządzania w ramach kontraktów menedżerskich. Na rynku polskim specjalizujemy się w usługach dla sektora TSL (transport, spedycja, logistyka) oraz dla firm o profilu produkcyjnym.

Elektronik

Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

Zadania:
  • wsparcie działu utrzymania ruchu
  • udział w próbach technologicznych

Wymagania:
  • wykształcenie zawodowe techniczne
  • zainteresowania z zakresu pneumatyki, automatyki przemysłowej
  • umiejętność pracy w zespole
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz dobrą atmosferę pracy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
 dodaj do ulubionych  drukuj ofertę  ustaw powiadomienia  RSS