Elektronik

MAHLE Polska sp. z o. o.

Krotoszyn

764 dni temu

 

Lubimy, gdy nasi pracownicy mają ambitne cele. A jak jest w Twoim przypadku? Czy jesteś gotów rozwijać się podejmując nowe wyzwania? MAHLE to jeden z 15 czołowych światowych dostawców w branży motoryzacyjnej. Zatrudniając około 64 000 pracowników w ponad 140 zakładach produkcyjnych oraz dysponując dziesięcioma wielkimi centrami badawczo-rozwojowymi dążymy do tego, aby w pełni zadowolić naszego klienta. Dzięki pracy zespołowej łączymy istniejące już technologie z innowacyjnymi rozwiązaniami, opracowujemy inżynierskie pomysły oraz wyznaczamy nowe standardy. Przyczyniamy się także do poprawy klimatu poprzez redukcję emisji dwutlenku węgla (CO2) oraz zmniejszenie zużycia paliwa w co drugim pojeździe na świecie.

 

Dziel się wiedzą praktyczną, realizuj pomysły i bierz na siebie odpowiedzialność

w MAHLE Polska w Krotoszynie jako

 

 

Elektronik
Miejsce pracy: Krotoszyn
Czy chciałbyś podjąć się szczególnie odpowiedzialnych zadań?
 • Bieżące utrzymanie ruchu: nadzór nad stanem i praca maszyn oraz urządzeń elektronicznych
 • Skuteczne usuwanie bieżących awarii maszyn i narzędzi
 • Diagnoza sterowników PLC
 • Planowanie i wykonywanie przeglądów okresowych maszyn i urządzeń (prace konserwacyjne i remontowe)
Pochwal się swoimi umiejętnościami - zarówno tymi zawodowymi, jak i osobistymi!
 • Wykształcenie wyższe lub średnie techniczne
 • Minimum roczne doświadczenie w utrzymaniu ruchu (diagnozowanie przyczyn i dokonywanie napraw)
 • Doświadczenie w diagnozie sterowników PLC mile widziane
 • Umiejętność czytania i analizowania schematów elektrycznych
 • Uprawnienia elektryczne do 1kW
 • Umiejętność pracy w zespole
 • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
Zobacz, co możemy Ci zaoferować!


Oferujemy doskonałe i szyte na miarę możliwości rozwoju. Jesteśmy w stanie je zapewnić dzięki regularnym zebraniom skoncentrowanym na omawianiu działań oraz programowi różnorodnych szkoleń. Doceniamy ponadprzeciętną wydajność, dlatego też chcielibyśmy nawiązać z Tobą długoterminową współpracę. Dajemy Ci nie tylko szansę wykorzystania swojego potencjału, ale także wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników oraz elastyczne warunki pracy dopasowane do aktualnego etapu twojego życia. Podążaj z nami ścieżką swojej kariery.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Poznaj stanowisko: Elektronik

Elektronik - osoba, która zajmuje się montażem, instalacją, konserwacją i naprawą sprzętu komputerowego oraz innych urządzeń elektronicznych. Elektronik jest człowiekiem wszechstronnym - zna się nie tylko na sprzęcie, ale też na jego oprogramowaniu. Zawód ten jest zawodem przyszłości, ponieważ elektronika ma szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach życia. Elektronik jest potrzebny jako serwisant, sprzedawca, kontroler ...
Elektronik Praca Elektronik

Rekrutują z Praca.pl