Podobne oferty pracy

Ogłoszenie numer: 1866007, z dnia 2017-12-14

Elektryk-Automatyk

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań – Wysogotowo

Opis stanowiska

  • Wsparcie działu produkcyjnego przy montażu maszyn i urządzeń, a także prowadzenie przeglądów i prac konserwacyjnych
  • Bieżące usuwanie usterek w zakresie elektryki i układów automatyki
  • Realizacja zleceń tj.: okresowe przeglądy serwisowe, konserwacje, usuwanie awarii
  • Współpraca z innymi działami
  • Dobór aparatury kontrolno-pomiarowej, urządzeń automatyki
  • Diagnozowanie stanu urządzeń, analizowanie programów sterujących i wprowadzanie modyfikacji
  • Zarządzanie dokumentacją techniczną z zakresu automatyki
  • Współpraca przy uruchamianiu, a także optymalizacji pracy urządzeń
  • Wsparcie merytoryczne dla pracowników działu technicznego w zakresie automatyki i elektryki
  • Aktywny udział i zaangażowanie w powierzone obowiązki

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne (technikum, szkoła zawodowa, studia)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Uprawnienia SEP do 1 kV
  • Znajomość automatyki przemysłowej
  • Wiedza na temat elektrotechniki, elektroniki
  • Praktyczne, swobodne posługiwanie się dokumentacją elektryczną
  • Mile widziana również znajomość jednego z programów do edycji schematów elektrycznych: AutoCAD, SEE

Oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Niezbędne narzędzia do pracy na stanowisku

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku "APLIKUJ TERAZ".

Poznaj

POLAQUA GROUP

       Polaqua Group to dynamicznie rozwijająca się firma działająca w branży uzdatniania wody, której korzenie wywodzą się z długoletniego doświadczenia firmy Eko-Serwis Polska, istniejącej od 1999 r. i jest obecnie jednym z największych dystrybutorów na rynku polskim.

      Poszukujemy na stanowisko Serwisant – Instalator Urządzeń do Uzdatniania Wody, osoby młodej, zdolnej i pełnej zapału, która będzie odpowiedzialna za serwis urządzeń będących w ofercie naszej firmy.

Poznaj stanowisko: Elektryk

Elektryk to osoba, która zajmuje się montażem, instalacją, konserwacją i naprawą instalacji elektrycznych. Do głównych obowiązków tego pracownika należą, m.in.: naprawy, diagnozowanie i instalowanie uszkodzeń elektrycznych oraz regulowanie parametrów ich pracy. A także wykonywanie przeglądów technicznych, konserwacji oraz napraw instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych, planowanie zakresu i ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl