Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Elektryk (m/k)
Miejsce pracy: Katowice
Nr ref.: ELE/KAT/1117
Obowiązki:
  • utrzymanie maszyn i linii produkcyjnych w obszarze elektryki,
  • montowanie maszyn i elementów elektrycznych zgodnie z wymaganiami,
  • przeglądy maszyn i instalacji,
  • diagnoza i naprawa maszyn produkcyjnych.
Wymagania:
  • wykształcenie min. zawodowe, mile widziane średnie techniczne,
  • znajomość zagadnień związanych z obsługą utrzymania ruchu urządzeń produkcyjnych w zakresie elektryki i układów sterowania,
  • doświadczenie na stanowisku elektryka w firmie produkcyjnej w dziale utrzymania ruchu,
  • znajomość podstaw automatyki przemysłowej,
  • umiejętność szybkiego reagowania w przypadku awarii.
Oferujemy:
  • stabilne miejsce pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie bezpośrednio u naszego klienta!
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym koncernie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą formularza internetowego.

Agencja zatrudnienia nr cert. 136.

Poznaj

Trenkwalder

Dlaczego warto?

Agencja Zatrudnienia Trenkwalder należy do grupy Trenkwalder International AG, która jest jedną z wiodących agencji pracy tymczasowej w Europie z obrotem powyżej 1 miliarda euro i zatrudnieniem ponad 55 000 pracowników. Trenkwalder działa w 17 krajach Europy. Dzięki doświadczeniu zebranemu podczas 30 lat działalności na europejskim rynku pracy Trenkwalder oferuje swoim Klientom kompleksowe usługi z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, dopasowane do unikalnych potrzeb każdego przedsiębiorstwa.

Poznaj stanowisko: Elektryk

Elektryk to osoba, która zajmuje się montażem, instalacją, konserwacją i naprawą instalacji elektrycznych. Do głównych obowiązków tego pracownika należą, m.in.: naprawy, diagnozowanie i instalowanie uszkodzeń elektrycznych oraz regulowanie parametrów ich pracy. A także wykonywanie przeglądów technicznych, konserwacji oraz napraw instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych, planowanie zakresu i ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Aplikuj poprzez stronę pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl