Elektryk utrzymania ruchu

AUDIT Doradztwo Personalne

Poznań

7 dni temu

Dla naszego klienta, firmy zlokalizowanej w Poznaniu, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań
OPIS STANOWISKA:
  • Utrzymanie w sprawności urządzeń elektrycznych i energetycznych na terenie przedsiębiorstwa,
  • Przeglądy, remonty, naprawy maszyn i urządzeń,
  • Aktywne uczestnictwo w projektach modernizacyjnych i optymalizacyjnych.
WYMAGANIA:
  • Wykształcenie elektryczne,
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych,
  • Mile widziane uprawnienia E gr. 1,2,3,
  • Wskazana znajomość układów automatyki, sterowników programowalnych,
  • Kwalifikacje UDT uprawniające do konserwacji suwnic, wciągarek i wciągników E II,
  • Sumienność, dokładność,
  • Zorientowanie na cel,
  • Umiejętność pracy w grupie i pod presją czasu.
OFERUJEMY:
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Duże możliwości rozwoju, wyzwania zawodowe,
  • Dostęp do pakietu benefitów,
  • Przyjazną atmosferę.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Poznaj

Dla naszego klienta, firmy zlokalizowanej w Gorzowie Wielkopolskim, poszukujemy kandydata na stanowisko

Poznaj stanowisko: Elektryk

Elektryk to osoba, która zajmuje się montażem, instalacją, konserwacją i naprawą instalacji elektrycznych. Do głównych obowiązków tego pracownika należą, m.in.: naprawy, diagnozowanie i instalowanie uszkodzeń elektrycznych oraz regulowanie parametrów ich pracy. A także wykonywanie przeglądów technicznych, konserwacji oraz napraw instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych, planowanie zakresu i ...
Elektryk Praca Elektryk

Rekrutują z Praca.pl