Elektryk Utrzymania Ruchu
pl / en
Jesteś tutaj:  Strona Główna » Elektryk Utrzymania Ruchu

Poznaj stanowisko:
Elektryk

Elektryk to osoba, która zajmuje się montażem, instalacją, konserwacją i naprawą instalacji elektrycznych. Do głównych obowiązków tego pracownika należą, m.in.: naprawy, diagnozowanie i instalowanie uszkodzeń elektrycznych oraz regulowanie parametrów ich pracy. A także wykonywanie przeglądów technicznych, konserwacji oraz napraw instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych, planowanie zakresu i ...

czytaj więcej: Elektryk

Praca Elektryk

Podobne oferty pracy

Elektryk / Elektromonter

Elektryk Utrzymania Ruchu - Ogłoszenie archiwalne

Praca Adore Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością / Praca fizyczna / Przemysł / Produkcja / Serwis / Technika / Montaż / warmińsko-mazurskie

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia:

Starszy Automatyk (Dział Utrzymania Ruchu) Mondi Pro Sp. z o.o. warmińsko-mazurskie

Elektryk Grupa Progres warmińsko-mazurskie

Elektryk Jobxion Poland sp. z o.o. warmińsko-mazurskie

Kierownik ds. Utrzymania Ruchu Grupa Progres warmińsko-mazurskie

Stażysta - Elektryk Jobxion Poland sp. z o.o. warmińsko-mazurskie

Więcej ofert pracy »
Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?

Praca w Anglii! Dla firmy , która jest światowym liderem w przemyśle spożywczym,oferującym produkty zapewniające spójność jakości, smaku i wyglądu, poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr Ref.: UK/01/2016

Zakres obowiązków:
  • Nadzór i przegląd techniczny maszyn i urządzeń elektrycznych
  • Wsparcie techniczne i kompleksowa konserwacja instalacji i maszyn zgodnie z wymaganiami firmy
  • Identyfikacja usterek
  • Przeprowadzanie, nadzorowanie i koordynowanie napraw
  • Aktywne angażowanie się w rozwiązywanie problemów technicznych
  • Przestrzeganie przepisów BHP
  • Praca w systemie 2-zmianowym, również w soboty i niedziele
Wymagania:
  • Wykształcenie z zakresu elektryki
  • Wymagana relokacja do Anglii
  • Doświadczenie w pracy z maszynami produkcyjnymi
  • Ważne uprawnienia SEP do 1kV
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (rozmowa kwalifikacyjna w języku angielskim)
  • Zaangażowanie i nastawienie na realizację celów
Oferujemy:
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia (34,5 tys.GBP rocznie)
  • Stałą pracę w stabilnej firmie
  • Pomoc w trakcie relokacji (zapewnienie pomocy w poszukiwaniu mieszkania + bonus mieszkaniowy)
  • Rozwój poprzez system szkoleń
  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych. Adore spółka jawna Adam Komaiszko Dominika Staniewicz z siedzibą w Warszawie (adres: ul. Bora Komorowskiego 4/44 Warszawa), agencję zatrudnienia ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 8736, w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych – w powyższych celach - innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z Adore spółka jawna z siedzibą w Warszawie oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.