Podobne oferty pracy

POLSKIE MŁYNY S.A. - firma z długoletnią tradycją w branży zbożowo-młynarskiej, największy producent mąk piekarniczych i paczkowanych, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Elektryk

Miejsce pracy: Teresin

Nr Ref.: PM5/2016

Cel stanowiska – utrzymywanie sprawności technicznej maszyn, urządzeń i instalacji procesowych, usuwanie awarii i usterek, prace modernizacyjne.

Zakres obowiązków:
  • zabezpieczenie sprawności maszyn i urządzeń od strony automatycznej, elektrycznej i elektronicznej oraz utrzymanie należytej sprawności i gotowości zasilania w poszczególne media (energia elektryczna, sprężone powietrze)
  • wykonywanie prac konserwacyjnych, inwestycyjnych oraz przeglądów zgodnie z harmonogramem i DTR
  • rejestrowanie danych o przestojach i pozostałych pracach
  • wykonywanie zleconych prac przy urządzeniach i instalacjach elektroenergetycznych, automatycznych oraz pneumatycznych
  • kontrola prawidłowości pracy sprzętu kontrolno-pomiarowego: wagi samochodowe, kolejowe, wagi w ciągach technologicznych oraz innego sprzętu pomiarowego typu czujniki temperatury, ciśnienia, poziomu, itp.
  • współpraca z pracownikami zespołu technicznego, produkcji oraz innych komórek organizacyjnych zakładu
  • monitorowanie stanu zapasów działu w tym części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych oraz zgłaszanie z odpowiednim wyprzedzeniem bieżących potrzeb zakupowych
Wymagania:
  • wykształcenie średnie techniczne (elektryk, automatyk lub pokrewne)
  • minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym
  • znajomość instalacji elektrycznych, automatyki oraz pneumatyki przemysłowej
  • umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych
  • ważne uprawnienia SEP 15 kV grupa E1, dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień E2 – urządzenia wytwarzające, przetwarzające, przesyłające i zużywające ciepło oraz inne urządzenia energetyczne
Oferujemy:
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia do pracy na stanowisku
W ofercie prosimy o zawarcie poniższej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez spółki wchodzące w skład Grupy Spółek* reprezentowaną przez Administratora Danych Osobowych BZK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i Wspólnicy Sp. K. dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji.” (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

* Aktualny wykaz spółek wchodzących w skład Grupy Spółek:
- BZK Group Sp. z o.o. ul. Połczyńska 97, 01-303 Warszawa
- Bakoma Sp. z.o.o. ul. Połczyńska 97, 01-303 Warszawa
- Polskie Młyny S.A. ul. Połczyńska 97, 01-303 Warszawa
- Komagra Sp. z o.o. ul. Połczyńska 97, 01-303 Warszawa
- Bioagra-oil S.A. ul. Przemysłowa 64, 43-100 Tychy
- Bioagra S.A. ul. Połczyńska 97, 01-303 Warszawa

Spółki wchodzące w skład Grupy Spółek są administratorem danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacji. Podanie danych jest dobrowolne, przysługuje Pani/Panu prawo wglądu do treści danych oraz ich poprawiania.

Poznaj stanowisko: Elektryk

Elektryk to osoba, która zajmuje się montażem, instalacją, konserwacją i naprawą instalacji elektrycznych. Do głównych obowiązków tego pracownika należą, m.in.: naprawy, diagnozowanie i instalowanie uszkodzeń elektrycznych oraz regulowanie parametrów ich pracy. A także wykonywanie przeglądów technicznych, konserwacji oraz napraw instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych, planowanie zakresu i ...

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl