Elektryk
Jesteś tutaj:  Strona Główna » Elektryk

Poznaj stanowisko:
Elektryk

Elektryk to osoba, która zajmuje się montażem, instalacją, konserwacją i naprawą instalacji elektrycznych. Do głównych obowiązków tego pracownika należą, m.in.: naprawy, diagnozowanie i instalowanie uszkodzeń elektrycznych oraz regulowanie parametrów ich pracy. A także wykonywanie przeglądów technicznych, konserwacji oraz napraw instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych, planowanie zakresu i ...

czytaj więcej: Elektryk

Praca Elektryk

Podobne oferty pracy

Technik Elektryk

Elektryk - Ogłoszenie archiwalne

Praca ON HR Consultants / Praca fizyczna

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia:

Elektryk Utrzymania Ruchu Manpower dolnośląskie

Elektryk (m/k) Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. dolnośląskie

Elektryk - automatyk Track Tec SA dolnośląskie

Elektromechanik / elektryk Manpower dolnośląskie

Technik Elektryk Manpower dolnośląskie

Więcej ofert pracy »
Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?

Firma produkująca urządzenia automatyzacji produkcji poszukuje osób na stanowisko Elektryk.
Elektryk

Miejsce pracy: dolnośląskie

Zadania:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • wdrażanie zmian
  • rozwiązywanie problemów technicznych
  • programowanie urządzeń i maszyn
Wymagania:
  • znajomość schematów elektrycznych
  • umiejętność czytania rysunków technicznych
  • umiejętność wykonywania instalacji elektrycznych i oświetleniowych oraz podłączania oprzyrządowania i maszyn
  • wykształcenie zawodowe (zasadnicze lub średnie) o kierunku elektryk, energetyk lub pokrewne
  • zdolność do wykonywania prac na wysokości
  • dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów w delegacje
  • prawo jazdy kat.B
  • odpowiedzialność i solidność
  • uprawnienia SEP do 1 kV oraz znajomość języka angielskiego lub włoskiego będą dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • ciekawe wyzwania zawodowe przy realizacji projektów w kraju i za granicą
  • przyjazną atmosferę pracy  firmie o międzynarodowym zasięgu
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)
 dodaj do ulubionych  drukuj ofertę  wyślij na e-mail  ustaw powiadomienia  RSS

PRACA W BRANŻY

Praca  |  Regulamin  |  Polityka prywatności  |  Pomoc  |  Kontakt  |  O nas  |  Reklama  |  Szukasz pracownika?  |  Partnerzy  |  Centrum prasowe  |  RSS  |  Widget z ofertami pracy

Copyright © 2003 - 2014 Praca.pl Sp. z o.o. Numer wydania: 16315 / 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powielanie, drukowanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych na stronach Praca.pl jest zabronione.

Elektryk