Zobacz więcej ofert pracy

Embedded Software Engineer

Horyzont Doradztwo Personalne
Bielsko-Biała
praca stacjonarna
2576 dni temu

Naszym klientem jest firma produkująca komponenty dla branży automotive. W związku z nowymi projektami i dalszym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko Embedded Systems Engineer – C Language Programming (Programista Systemów Wbudowanych – Programowanie w języku C)

Miejsce pracy: Bielsko Biała
Nr Ref.: 3540/2017/PR

Zadania:
  • współpraca w ramach międzynarodowego zespołu (Niemcy, UK, USA, Chiny) w zakresie specyfikacji i rozwoju oprogramowania wbudowanego wykorzystywanego w motoryzacji,
  • projektowanie mikrokontrolerów i implementacja oprogramowania,
  • analiza standardów i wymagań projektowych,
  • wykorzystywanie narzędzi wspomagających systemy wbudowane,
  • tworzenie dokumentacji projektowej,
  • sporadyczny udział w delegacjach,
  • przegląd dokumentacji technicznej tworzonej przez pozostałych inżynierów.

Wymagania:
  • doświadczenie jako Elektronik/Programista Systemów Wbudowanych/Embedded Software Engineer/Inżynier Oprogramowania/Programista C,
  • umiejętność programowania w języku C na poziomie średniozaawansowanym,
  • znajomość podstaw elektroniki i systemów wbudowanych/mikrokontrolerów,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu średniozaawansowanym,
  • mile widziana znajomość UML, Automotive SPICE, AutoSAR lub innych języków oprogramowania,
  • zdolności analityczne.

Oferujemy:
  • dostęp do najnowocześniejszych technologii w branży motoryzacyjnej,
  • dynamiczną pracę pełną rozwijających wyzwań,
  • przeszkolenie i wsparcie na stanowisku pracy,
  • pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,
  • stabilność zatrudnienia,
  • premie i dodatkowe benefity (bogaty pakiet socjalny, prywatne ubezpieczenie, karta Multisport, kursy językowe, dofinansowanie do posiłków w stołówce zakładowej).

Posiadamy certyfikat na prowadzenie działalności w zakresie agencji zatrudnienia - wpis pod numerem 14300.

Horyzont Doradztwo Personalne Sp. z o.o.
ul. Zwycięstwa 16/18/16
44-100 Gliwice
tel 032 775 57 12
www.horyzont.pl