Podobne oferty pracy

Moorgate to firma rekrutacyjna świadcząca najwyższej jakości usługi adresowane do Klientów, którzy poszukują wysokiej klasy specjalistów lub managerów w obszarze IT. W obecnej chwili dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy FinTech będącej jednym z leaderów w swoim sektorze, poszukujemy osoby na stanowisko:

Embedded Systems Developer
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: MJ/Embedded/WAW/817

Opis stanowiska:

  • Rozwój software’u na terminale POS w środowisku Embedded
  • Rozwój narzędzi wspierających testowanie
  • Prowadzenie testów jednostkowych i regresyjnych
  • Tworzenie rozwiązania w oparciu o specyfikację ustaloną przez Analityków Biznesowych

Wymagania:

  • Min. 2 lat doświadczenia jako C/C++ Developer
  • Wykształcenie wyższe z zakresu IT lub kierunków pokrewnych
  • Komercyjne doświadczenie w programowaniu w środowisku Embedded
  • Mile widziane: doświadczenie w rozwoju oprogramowania na terminale POS, znajomość SQL i Java
  • Dobra znajomość j. angielskiego

Nasz Klient oferuje:

  • Stałe zatrudnienie – umowa o pracę – w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z dodatkowym pakietem benefitów
  • Praca przy dużych, międzynarodowych projektach
  • Pracę w przyjaznym, dynamicznym, międzynarodowym środowisku
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Poznaj stanowisko: Programista Systemów Wbudowanych / Embedded Developer

Systemy Wbudowane (Embedded Systems) są to specjalne systemy stanowiące integralną cześć sprzętu komputerowego. Na ogół są szczegółowo dopracowane i zdefiniowane do zadań wykonywanych przez dane urządzenie. Programiści tych systemów zajmują się ich tworzeniem i implementacją zgodnie z istniejącymi wymogami technicznymi i formalnymi. Przy każdym projekcie przygotowują specyfikację i architekturę tworzonego ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl