Działamy na rynku budowlanym od początku lat 90. Posiadamy bogaty portfel usług z zakresu budownictwa inżynieryjnego, ekologicznego, kubaturowego, drogowego i paliwowego. Wymagający inwestor to klient, z którym lubimy współpracować. Oferujemy mu solidność, terminowość i niezawodność. Tworzymy projekty innowacyjne i wartościowe. Cenimy sobie dobre współdziałanie i stawiamy na optymalne połączenie potencjału wykonawczego i doświadczenia, potwierdzonego referencjami.

Zaczynaliśmy od budownictwa inżynieryjnego i do dziś ta branża jest filarem naszej działalności. Wykonujemy wszelkie prace z tego zakresu od odwodnienia terenu począwszy poprzez wzmacnianie podłoża i inne prace ziemne, na budowie oczyszczalni ścieków i sieci kanalizacyjnej skończywszy.

Dopasowaliśmy się do potrzeby rynku i rozwinęliśmy działalność o inne budowlane specjalizacje. Realizujemy najtrudniejsze projekty, na przykład kompletne uzbrojenie podziemne i roboty drogowe dla obiektów handlowych, osiedli mieszkaniowych czy centrów logistycznych. Tworzymy infrastrukturę terenów pod budownictwo i rozbudowę istniejącej infrastruktury miast i gmin, m.in. sieci wodociągowe, kanalizacyjne, cieplne oraz telekomunikacyjne.

Powierzone prace wykonujemy profesjonalnie, terminowo i w ramach ustalonych z inwestorami budżetów. Zebraliśmy doborową kadrę, stworzyliśmy bogaty i nowoczesny park maszynowy. Wydzieliliśmy w firmie cztery piony specjalizujące się w poszczególnych dziedzinach:

 - PION INŻYNIERII ŚRODOWISKA
 - PION INFRASTRUKTURY KOMUNIKACYJNEJ
 - PION BUDOWNICTWA ENERGETYCZNEGO
 - PION BUDOWNICTWA OGÓLNEGO

W celu wzmocnienia firmy i rozszerzenia oferty zbudowaliśmy Grupę Kapitałową, w którą włączyliśmy spółki wykonujące najbardziej specjalistyczne roboty.

Zaszczytem i wielkim wyzwaniem jest dla nas realizowanie zadań nowatorskich. Wszystkie inwestycje, zarówno już ukończone, jak i te planowane, otwierają ogromne perspektywy.

Aktualne oferty pracy

  • Płatne Praktyki w firmie budowlanej

    POLAQUA Sp. z o.o.   Gręzów, ul. Budowlana 23    praca stacjonarna
    praktykant/stażysta
    5 dni
    ZADANIA: wsparcie kadry inżynierskiej w opracowywaniu dokumentacji powykonawczej oraz wszelkich zadaniach niezbędnych podczas prowadzenia kontraktu budowlanego; pomoc w innych zadaniach administracyjnych.
Zobacz archiwalne oferty pracy

1

POLAQUA Sp. z o.o.

Dworska 1

05-500 Piaseczno