Abplanalp Sp. z o.o. od ponad 40 lat dostarcza nowoczesne technologie z zakresu obróbki metali dla firm w Europie Środkowo-Wschodniej.  Opracowujemy i wdrażamy rozwiązania technologiczne światowych producentów, gwarantujące przewagę konkurencyjną naszym partnerom biznesowym. Wieloletnia obecność na rynkach, współpraca z wiodącymi producentami obrabiarek CNC i maszyn konwencjonalnych, doświadczenie, kompleksowa oferta oraz wsparcie technologiczne, a przede wszystkim skuteczna identyfikacja potrzeb Klienta, stanowią o wyjątkowości naszych produktów i usług.

Aktualne oferty pracy

  • Abplanalp Sp. z o.o.
    specjalista mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    17 godz.
    Główne zadania: Prowadzenie rozmów technicznych z klientami Dobór maszyny do potrzeb Klienta na bazie analizy rysunków technicznych Wykonywanie kalkulacji czasowych Szkolenia klientów w zakresie obsługi maszyn CNC i technologii Przeprowadzanie pokazów na maszynach CNC dla Klientów...
  • eCommerce Specialist

    Abplanalp Sp. z o.o.   Warszawa    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    Główne zadania na tym stanowisku: Bieżąca obsługa administracyjna platformy Magento oraz innych serwisów firmowych Obsługa marketingowa eCommerce, w tym zarządzanie i uruchamianie akcji promocyjnych Przygotowywanie contentu i realizacja komunikacji w kanałach SoMe, blog, newsletter...
    3 dni
    Główne zadania: dobór narzędzi skrawających oraz oprzyrządowania maszyn zgodnie z potrzebami klienta; dbanie o dobre relacje z klientami oraz pozyskiwanie nowych klientów; spotkania techniczno-handlowe w siedzibach klientów na wyznaczonym obszarze; realizowanie założonych planów...
Zobacz archiwalne oferty pracy

3

Abplanalp Sp. z o.o.

ul. Kostrzyńska 36

02-979 Warszawa